Trambolinler

Trambolinler; aktiviteler arasında çok sevilen spor materyalleri arasındadır. Zıplamak tüm çocukların hoşuna giden faaliyetler arasındadır. Ancak her ortam zıplamak için müsait değildir. Evde ve birçok alanda zıplamayan çocuklar enerjilerini atamaz ve özgürlüğünün kısıtlandığı hissine kapılır.

Çocukların boylarından büyük işleri yapmaları onların büyümeye ne denli istekli olduklarını gösterir. Bahçede ya da okul öncesi eğitim kurumlarında kullanılan trambolinler son derece güvenlikli bir malzemeye sahiptir. Çocukların güvende zıplamaları adına üretilmiş olan ürünlerimiz farklı tasarımlardan oluşuyor. Kuşlar gibi uçma hissi her çocuğun yaşamak istediği bir duygudur. Trambolin ile bu hayaline yaklaşan çocuklar, güvenli bir ortamda yükseklere zıplar. Özellikle zıplama esnasında alanın dışına çıkmamaları adına fileli tramboin bu anlamda bu olumsuzluğa izin vermez.

Evinizin bahçesinde ya da okul öncesi kurumunuzda oluşturacağınız spor alanınızda olması gereken çok keyifli bir üründür. Oluşturduğunuz oyun alanında kaydırak, salıncak ve trambolin park olması çocuklar için eğlence anlamına gelir. Çocukların bulunduğu ve vakit geçirdiği uzun süreli alanlarda sıkılmaması adına onlara farklı aktiviteler sunmanız gerekir. Üstelik bu alanları oluştururken servet harcamanıza gerek yok. Oldukça uygun trambolin fiyatları ile her alanda keyifli vakit geçirmek mümkün oluyor.

Trambolin Çeşitlerimiz

Trambolin kullanım alanı, ebatlı ve kişi kapasitesine göre değişik tasarımlarda üretilmiştir. Spor faaliyetleri arasında yer alabilecek olan bu ürün yaş grubuna uygun tasarıma sahiptir. Öncelikle dengeli bir zıplama adına tutamaklı trambolinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. İlk başlangıç için oldukça keyifli ve güvenli. Çocukların tramboline çıktıklarında ilk korkuları düşmedir.

Aynı zamanda dengede duramadıklarında düşme hissine kapılırlar ve uzun süre aynı deneyimi yaşamak istemezler. Bu nedenle okul öncesi anaokullarında yaş gruplarına uygun bir iki alternatif olması daha mantıklı olacaktır. Ürünlerimiz; fileli trambolin, düz yuvarlak trambolin ve tutamaklı trambolinden oluşuyor. Farklı boyutlarda ve işlevlerde kullanılan trambolin park ile çocuklar özgürce hareket edebilecek. Eğlencenin en güzel noktası ise fileli tramboin ile düşme korkularını yenmeleridir.

Çocuklar kendilerini her alanda güvende hissetmek isterler. Güvende hissetmediklerinde ise huzursuz ve mutsuz olurlar. Bulundukları ortamdan uzaklaşmak istemesi, ağlaması ve bir daha anaokuluna gelmek istememesinin nedeni bundan kaynaklıdır. Çocuklar herhangi bir korku yaşadıkları alanda bulunmak istemezler. Bu nedenle her aktivitede öncelikle gözlemlemesine izin vermeli ve hazır hissettiğinde küçük denemeler yapması önemlidir.

Bazen yetişkinler için çok kolay olan bir eylem, çocukların korkulu rüyası olabilir. Çocukların spora alışkanlık kazanması adına güzel bir başlangıç olacaktır. Ürünlerimiz arasında olan trambolin fiyatları her bütçeye ve yaş gurubuna uygun olarak tasarlanmıştır.

Trambolin Kullanım Alanları

Trambolin; kullanım alanı olarak iç ve dış alana uygun olarak tasarlanmıştır. Yumuşak iç yapısı ile çocukların düşme olasılığına uygun olarak zarar vermez. Fileli trambolin park özellikle bahçe gibi alanlara kurulduğunda çocukların gökyüzüne yakın hissetmelerini sağlar ve daha çok keyif alır. Sportif faaliyetler arasında olan fileli tramboin aynı zamanda, anaokulu ve kreşlerin spor faaliyetlerine uygun alanlarına da kurulabilir.

Evinizde tutamaklı trambolinler oldukça güvenli olur. Çocuğunuzun yaşına uygun olarak bulunduracağınız diğer trambolinler, evin tavan yüksekliğine uygun değildir. Evinizin bahçesinde ise çocuğunuza uygun oluşturduğunuz mini parkta bulunması gereken en önemli ürünler arasındadır. Çocukların bitmek tükenmek bilmeyen enerjilerini atmaları adına bazı aile işletmeleri, oteller ve tesisler çocuk alanlarında trambolinleri tercih etmektedir.

Yaz aylarında çocuklar için plajlarda da trambolinlerden görmek mümkün. Spor ve kasların gelişimi için oldukça yararlı bir üründür. El, kol, bacak ve denge koordinasyonu için oldukça yararlı ve uygun trambolin fiyatları ile hizmetinizde.

1