Taşıtlar

Oyuncaklar; çocukların hem eğlenmesini hem de gelişmesini sağlayan en büyük yardımcılardır. Anne ve babalar oyuncak seçimi yaparken sadece eğlence veya sadece gelişim odaklı olmamalıdırlar. Çünkü çocuklar bu iki unsurla birlikte sağlıklı büyüyüp topluma ve çevresine faydalı bireyler olabilirler.

Eskiden çocuk gelişiminde oyuncaklar bu kadar etkili değildi. Değişen toplum yapısı ile birlikte sokak etkinliklerinin yerini oyuncaklar aldı. Bu yüzden de çocuklar için seçilen oyuncakların işlevleri de önem kazandı. Oyuncak setlerinde veya oyuncaklarda istenilen en önemli özellik eğitici olmasıdır. Bu yüzden alınan bir oyuncağın çocuğun yaş grubuna uygun olması gerekiyor.

Firmamızın oyuncak gruplarında her yaş grubuna uygun eğitici oyuncaklar bulunuyor. Çocuk oyuncak gruplarında en fazla bulunan gruplardan birisi hiç kuşkusuz çevremizde en çok gördüğümüz taşıtlar oyuncak seti grubudur. Firma olarak taşıt eğitici oyuncak grubundan ürünleri bulundurmayı tercih ediyoruz.

Taşıtlar Seti

Taşıtlar oyuncak seti her firmanın bünyesinde bulunması gereken oyuncak grubudur. Ancak doğru grubun bulunması ise ayrı bir tecrübe ister. Firmamız taşıt grubunda eğitici ve eğlendirici olmayı ön planda tutuyor. Taşıt eğitici oyuncak grubunda birden fazla çeşitte ürüne sahibiz. Bu da müşterinin istediği ürünü bulmasını sağlıyor.

Ürün yelpazemiz içerisinde yapboz şeklinde, sayı biçiminde, plastik yerleştirme türünde ve normal taşıt yapısında oyuncaklar bulunuyor. Bütün gruplarda ise eğiticilik ön planda. Keçe kumaştan üretilmiş cırt cırtlı taşıt setinde çocuklar geçiş üstünlüğü olan taşıtları tanır. Cırt cırtlı yapı sayesinde taşıtların yerlerini değiştirip yanlış yaptıkları yerleri düzelterek geçiş üstünlüğü kavramını tam anlamıyla kavrar.

Eva taşıt oyunları sayesinde ise çocuklar birbirinden farklı taşıt gruplarının resmini oluşturup bunların fiziksel özelliklerini öğrenir. Taşıtlar sayı seti grubu ise 72 parçadan oluşuyor. Bu sette farklı renkte taşıtlar bulunur. Ürün plastikten üretimdir. Eğitici bir set olan üründe çocuklar taşıt çeşitlerini tanımanın yanında nesneleri renklerine ve şekillerine göre gruplama yeteneğini de kazanır.

Bir başka taşıt grubumuz oyunu ise ahşap puzzle oyuncaklardır. Bu oyun grubunda kara, deniz ve hava taşıtlarına göre ahşap malzemeden yapılmış puzzle oyuncaklar mevcut. Çocuklar boş bırakılan yerlere doğru araçları yerleştirerek hem eğleniyor hem taşıtları şekline göre tanımış oluyor. Firmamız temel düzey gelişimini tamamlamış çocuklar için ileri düzey eğitici oyuncaklara da yer veriyor.

Dörtlü puzzle set ileri düzey çocuklar için oluşturulmuş bir oyun türüdür. Çocuklar bu sette parçadan bütünü oluşturma becerisi edinir. Çocukların zihinsel ve motor yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. Ürün içerisinde 4 set bulunuyor. Dört farklı acil yardım aracından meydana gelen set çocukların acil durumlarda kullanılan araçları yakından tanımasına da yardımcı olur.

Ahşap malzemeden oluşan ürün resimleme ve boyama kalitesi olarak üst düzeyde olduğunu rahatlıkla gösterebiliyor. Bu grubun dışında firmamızın ürün yelpazesinde iş araçlarından oluşan oyuncak grupları da bulunuyor. Bu gruptaki oyuncaklar yaş olarak biraz daha büyük kesimlere hitap eden oyuncak grubundalar. Vinçler, kamyonlar, çimento araçları, çöp kamyonları, damperli kamyonlar ve iş araçları oyuncak çeşitlerini oluşturuyor. Sert plastikten oluşmuş bu ürünler çocukların hem eğlenmesini hem de iş makinelerini tanımasını sağlar.

Yaş Grupları

Firmamızın bulundurduğu taşıtlar oyuncak seti farklı yaş gruplarının ihtiyacını görecek özelliklere sahip. Firmamız bünyesinde bu kadar fazla çeşit olmasının sebebi de bu ihtiyaca cevap vererek müşterilerimizi geri çevirmemektir. Puzzle grubu ve cırt cırtlı oyuncak grubu ürünler daha çok anasınıfı çocuklarına hitap edecek türden oyuncaklardır. Taşıtlar eğitici oyuncak grubunda bulunan iş makineleri oyuncukları ise daha üst düzey yaş gruplarına uygundur. Ayrıca setler içerisinde her yaş grubuna uygun oyuncaklarda mevcut.

1 2 >