Tamir Tezgahları ve Tamir Takım Oyuncakları

Hepimiz çocuklarımızın okumasını yüksek yerlere gelmesini ve çok iyi mesleklere sahip olmasını isteriz. Bunun için çocuklarına çok yüklenen veya bunun olmayacağını görünce çok üzülen aileler görürüz. Unuttuğumuz veya düşünemediğimiz konu ise şudur; her insan aynı beyin yapısına sahip değildir.

Eğitimcilere göre insanların bilişsel ve motor zeka seviyeleri birbirinden farklıdır. Bu da insanların farklı yetenek ve kabiliyette olmalarını sağlıyor. Matematikte çok başarılı olan bir kişi sportif alanda çok başarısız olabiliyor. Aynı şekilde müzik kulağı çok iyi olan birisinin fen alanında ise çok başarısız olduğunu görüyoruz. Bu yüzden bir çocuk matematik yapamıyor veya soru çözemiyor diye kafası çalışmıyor düşüncesi çok yanlış bir genelleme şeklidir.

Ülkemizde ise maalesef böyle bir düşünce yapısı çok yaygın olarak bulunuyor. Doğru olan düşünce tarzı ise çocuğun yetenekli olduğu alanda ilerlemesini sağlamak ve o yönde yetişmesini sağlamaktır. Matematik alanında yeteneği olan çocuğu bu alanda, tasarım alanında başarılı olan çocuğu ise yine bu alanda yetiştirmek en doğru karardır.

Bu düşünce ile yola çıkan firmamız ürünleri arasına çeşitli meslek dallarının bulunduğu oyuncakları da dahil etti. Örneğin ahşap tamir tezgahı oyuncak grubu ile çocukların el becerilerine yatkınlığı olup olmadığı görülebilir. Tamir tezgahı oyuncak modeli sayesinde çocukların bu mesleğe olan ilgileri belirlenir.

Tezgahların Özellikleri

Firmamız bünyesinde iki adet ahşap tamir tezgahı oyuncak çeşidi mevcut. Bunun dışında ahşap tamir çantası da bulunuyor. Ürünlerimizin yapımında ahşap malzeme kullanılmıştır. Ahşap malzeme kullanımı sayesinde ürün hem görsel hem de gerçeklik olarak daha kaliteli bir yapıya sahiptir. Ürün içerisinde bulunan çeşitli araç gereçler çocukların sağlığına zarar vermeyecek özelliktedir. Ahşap tamir çantasında 13 parça ürün bulunuyor.

Ürünler çocukların kolay öğrenmelerine yardım ediyor. Tamir çantası; pense, çatal anahtar, tornavida, cetvel gibi parçalardan oluşur. Tamir tezgahı oyuncak grubunda iki farklı ürün müşterilerimizin ilgisini çekiyor. Her iki ürün grubunda da çocukların kolay öğrenmesi amaçladık. Ürünlerin ikisi de ahşap malzeme yapımıdır. Ayrıca ürünler gerçekleriyle aynı olacak tasarıma sahipler.

Tamir tezgahı üzerinde tamir işlerinde kullanılan başlıca ürünlere ait modeller bulunur. Çocuklar bu modelleri kullanarak el becerilerinin gelişmesini sağlar. Diğer tezgahımızda da aynı kalite ve özelliklere sahiptir. Ürünlerin yapısında kanserojen madde bulunmaz. Ürün köşeleri çocuklara zarar vermeyecek şekilde yuvarlak tasarıma sahiptir. Tezgahların yerden yüksekliği 50 ile 55 cm aralığındadır. Firma olarak seçtiğimiz ürünlerde, tamir tezgahlarında en çok rastlanan ürünlerin olduğu modelleri kullandık. Bu sayede de çocukların gerçeğe yakın öğrenmesini amaçladık.

Fiyatlandırma

Tamir tezgahı oyuncak gruplarında birbirinden farklı çok sayıda oyuncak bulmak mümkün. Büyüklük, kullanılan malzeme ve oyuncak içeriği kaliteyi doğrudan etkiler. Bunun farkında olan firmamız plastik ürünlere yer vermez. Bu sayede de ahşap ürün kalitesini ile ön plana çıkardık. Firmamızın ikinci dikkat ettiği konu ise ürünün büyüklüğüdür. Firma olarak, ahşap tamir tezgahı oyuncak modellerinde standartlara uygun büyüklükte olan modelleri müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerin içeriğine baktığınızda firmamızın burada da kaliteden ödün vermediğini göreceksiniz.

Tüm içerik ahşap olup gerçek araçlarla aynı görünüme sahiptir. Firma olarak bu kalitedeki ürünleri müşterilerimize uygun fiyat avantajı ile sahip olma şansını veriyoruz. Ürünlerde ekstra indirim kampanyası da yapıyoruz.

Müşteriler, aynı özelliklere sahip olmayan ürünleri daha pahalıya almak yerine daha kaliteli ve daha ucuz ürün alma şansı elde ediyorlar. Ayrıca firma olarak ödeme konusunda; kredi kartı, peşin ödeme veya taksitle ödeme gibi seçenekleri de sunarak müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

1