Spor Aletleri

Çocuklarda spor bedenini zorlayıcı bir faaliyet gibi görünse de sporu sevdirmek bazı eğlenceli oyunlarla sağlanabilir. Okul öncesi eğitim kurumlarında, okul döneminde, yetişkinlik evresinde spor her zaman olacaktır. Sağlam vücut için spor yapmak uzmanlar tarafından tavsiye edilir.

Özellikle çocukların bedensel ve ruhsal gelişimleri adına sportif faaliyetlerde bulunması tavsiye edilir. Çocukların spora yönlenmesi için çeşitli grup aktiviteleri, mini yarışmalar ve oyunlar düzenlenebilir. Uygun alanlara kurulan bazı parkurlarda çocukların spor yapmasına imkân sağlayabilirsiniz. Evinizin bahçesinde bulunan oyun alanlarınıza, eğitim kurumunuz olan anaokulu spor aletleri ürünlerimizle yapacağınız aktivitelerde, spor salonlarında kullanılabilecek işleve sahiptir.

Dış mekân oyun grupları kategorimizde yer alan anaokulu spor malzemeleri dışında diğer spor ürünlerimizi kullanarak çeşitli yarışmalar için parkur düzenleyebilirsiniz. Çocukların gün içinde enerjilerini atmalarına fırsat sağlayacağınız tek alan spordur. Gelişim sürecine katkı sağlayan, kas ve kemik yapılarının gelişiminde önemli olan sportif faaliyetler için çocuklarınızı parka götürmenize gerek kalmayacak.

Ürünlerimiz arasında bulunan engelli set ile farklı aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Sert plastikten üretilmiş olan 14 adet huniden oluşmaktadır. Aynı zamanda bu hunilerde bulunan 3 ayarlanabilir delik vardır. Deliklere geçen 7 adet çubuk aşağı ve yukarı karışık olarak her biri ayarlanır. Çocukların ayak yüksekliklerini geçiş esnasında hızlı ayarlaması, hızlı düşünmesini ve hızlı hareket etmesini sağlar.

Kral Basket Potası

Ürünlerimiz arasında olan anaokulu spor aletleri olarak yer alan kral basket potası yüksek yoğunluğa sahiptir. Yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmiştir. Küçük ve büyüklere uygun kullanıma sahiptir. Ayarlanabilir yapısı ile her yaş grubunda kullanılır. Sabit durması adına kumlu bidon kullanabilirsiniz. Yüksekliği 117 cm ve 220 cm olarak kullanılan anaokulu spor malzemeleri basket potası, kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Çocuklar spor faaliyetleri arasında futbol, basketbol ve voleybolu çok severler. Bu sporlar arasında basketbol çocukların boy uzama dönemine etkisi olan bir spordur. Çocukların özellikle basketbol oynaması kas gelişimi için olumlu etki sağlar. Okul öncesi eğitim kurumlarında anaokulu ve kreşler mutlaka basketbol potası bulunur.

Çocukların enerjilerini atmaları için önemli bir spor aletidir. Ürünlerimiz CE, EN-71 testlerinden geçmiş, AB ve TSE standartlarına sahip ürünlerdir. İçeriğinde ise FTLAT, PVC ve BPA yoktur. Taşınabilir yapısıyla tüm anaokulları tarafından tercih edilir. Aynı zamanda evinizin bahçesine yaptığınız oyun alanına kurabilir, dilediğinizde kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Sünger Minder Kare

Sünger ürünler çocukların güvenliği adına her üründe kullanılabiliyor. Özellikle oyun gruplarında, egzersiz minderlerinde, çocuklarda uzun süreli oturmasında rahat etmesi ve konforu adına önemlidir. Kullanılan ürünler arasında sünger minderler yarışmalarda ve aktivitelerde çocukların oturması için uygun malzemelerdir.

Açık alan egzersizi yaparken, çocukların anaokulu spor aletleri kullandıktan sonra dinlenmesi için uygun ürünler arasında yer alır. Renkli minderler kare olarak tasarlanmıştır. Minder stantlarına kolaylıkla yerleştirerek muhafaza edebilir ve ortadan kaldırabilirsiniz. Yer kaplamayan özelliği, temizlenebilir yapısı ile oldukça kullanışlı. Eğitim kurumlarında çocukların rahatlığı her zaman ön plandadır.

Çocuklara uygun olarak tasarlanmış ürünler genellikle küçük, portatif, ayarlanabilir yapıya sahiptir. Tüm ürünlerimiz arasında egzersiz ve anaokulu spor malzemeleri bulunmaktadır. Kullanılan bazı materyaller ile beyin jimnastiği yaparken, bazı oyun gruplarıyla tüm beden egzersizi yapabiliyorlar. Sünger minder kare formatında farklı renklerde üretilerek, çocuklara özel imal edildiğini kanıtlıyor.

Çocukların hassas deri, kas ve kemik yapısına özel konforlu olan sünger minderler, uzun süreli oturmalarda dahi rahatsızlık vermez. Yumuşacık formuyla çocukların üzerinden kalkmayacağı kadar rahattır. Çocuklar özeldir bu nedenle her ürünümüz onlara özel üretilmiştir.

1