Sınıf Halıları Karışık Ölçü ve Kalınlık

Okul öncesi anaokulu ve kreşlerde, çocukların yaşadıkları ortamın evinden farksız olması önemli. Çocuklarınızı teslim ettiğiniz ve okula adapte olabilmesi adına halı modellerimizi şirin, çocuklara uygun olarak tasarladık. İçeriği anti bakteriyel olup, istediğiniz ölçülerde mevcuttur. Halı karakterleri oldukça keyifli ve masallardan çıkmış gibi renkli. Sınıf halıları belirli alanlarda, uyku bölümlerinde ve çocukların oturdukları alanlarda kullanılmaktadır. Çocukların evlerinden başka bir yerde rahat edebilmeleri adına, ev ortamını sağlamak gerekiyor. Ev ile eğitimin bir arada olduğu anaokulları ve kreşler tarafından çocukların her ihtiyacını karşılamak adına sınıf halısı tercih ediliyor. Anaokulları okul öncesi sınıf halıları farklı boyutlarda ve kalınlıkta hizmetinize sunuluyor. Her mevsim kullanabileceğiniz halılar, çocukların sağlığına uygun ürünlerdir. Halı modelleri arasında; animal house, animal world, baby sheep, kitty, lesson, life cycley, lovely, matematik, princess, race, railway, romantic, sailor, sponge bob, sponge bob jellyfish fields, sponge bob seksek, tatc city map, rown, traffic, underwater bulunuyor. Farklı ebat ve kalınlıklarda olduğu için oldukça kullanışlı. Sınıf halıları; çocukların keyifle anaokulunda vakit geçirmelerini sağlayacak.

Sınıf Halıları Ürünlerimizin Özellikleri

Halılar üzerindeki baskıların eğitime yönelik olması, görsel hafızada farkındalık yaratmak adına önemlidir. Çocukların matematik halısına bakarken rakamlara dair çalışmalar yapabileceği, lesson halı ile İngilizce kelimeler öğrenecekler. Her halıda yer alan baskılar, eğitici bir göreve sahip. Okul öncesi eğitim kurumlarında, çocuk odasında ve oyun alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz sınıf halısı her ortama uyum sağlıyor. Çocuklarımız gördükleri hiçbir şeyi unutmazlar ve bunu eğitimlerine ilave ederek daha hızlı yol alırlar. Eğitim süreci; ailede başlıyor ve okul öncesi eğitim alanlarında daha fazla pekişiyor. Çocuklar kendilerini ait hissetmeleri adına bulundukları yerde kendilerine özel materyaller olmasını istiyor. Çocukların okul öncesi sınıf halıları çeşit olarak, beğenecekleri kadar keyifli figürlere sahip.

Neden Sınıf Halıları?

Sınıf halıları; anaokulu ve kreşlerin en fazla tercih ettikleri materyaller arasındadır. Ufak dokunuşlarla çocukların ortak alanlarını güzelleştirmeniz mümkün. Çocuklar; eğitim stresi nedeniyle öncelikle okula alışma sürecini kreş ve anaokulları ile atarlar. Evde zamanını geçiren çocukların hemen ilkokula başlaması, okulun ciddi ortamı çocukları korkutur. Okul öncesi eğitim bu nedenle çok önemli bir süreçtir. Bu süreçte çocuklar hem evlerine benzer bir alan bulurlar, hem de eğitimin tahmin ettikleri gibi korkulacak bir süreç olmadığını anlarlar. Çocukların ev ortamında geldikleri anaokulu ve kreşler, bu anlamda çocukların kendini güvende hissedebilecekleri bir alan hazırlar. Yemekhane, uyku alanı, çalışma alanı ve diğer eğitim köşeleri ile tam olarak çocuklara hitap etmeli. Çocukların algısına göre renkler, konfor, sağlıklı ürünler, oyuncaklar ve evlerini hatırlatacak bir halıya ihtiyaçları vardır. Evlerinde olduğu gibi ev ayakkabısıyla rahatlıkla dolaşmak isterler. Halıların üzerindeki desenler ise çocukların aklında kalıcı olur. Yerlere bakarak yürüdüklerinde, sınıf halısı üzerinde kelimeleri öğrenmesi, sayıları ya da trafik akışını öğrenmeleri daha kolay olur. Sevdikleri bazı karakterleri görmek, baktıkları her alanda renkli bir görünümün olması, çocukların huzurlu hissetmelerini sağlar. Okul öncesi eğitimde çocukların, özgüven gelişimi, eğitime hazırlanmaları, güvenli bir ortamda vakit geçirmeleri adına okul öncesi sınıf halıları yardımcı ürünler arasındadır. Çocukların bu anlamda, ebeveynlerine gördükleri her güzelliği mutlulukla anlatması onların bulunduğu ortama ne kadar adapte olduklarını gösterir. Ailelerin içi rahat ederken, okul öncesi eğitim kurumlarının amacına ulaşmış olur. Çocukların tedirgin oldukları bir yer değil, ikinci evleri olarak gördükleri bir alan haline gelir. Kendilerini güvende hisseden çocuklar ise tüm aktivitelere katılır, düzenli yemek ve uyku saatine uyum sağlar.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 >