Sınıf Halıları 200 X 290 Cm

Anasınıfları içerisinde sıklıkla yer alan eğitici halılar, çocukların hayal güçlerinin gelişmesine ve yaratıcılıklarını kullanarak çeşitli oyunlar oynamalarına imkan tanır. Pek çok modelde eğitici halı bulunur.

Eğitici halıların eğitici, eğlendirici ve gelişimsel alanlarda destekleyici olmalarının yanı sıra dekorasyon anlamında da oldukça şık bir görüntü sağlarlar. Sitemiz içerisinde bulunan eğitici halılar kategorisi içinde bulabileceğiniz anaokulu sınıf halısı ürünlerimiz özel indirimlerle sizleri bekliyor. Ürünlerimizin üretimini çocuklarımızın sağlığını korumak amacıyla özel malzemeler ile gerçekleştiriyoruz.

Çocukların güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlayan eğitici halıların eğitsel yönleri de oldukça kuvvetlidir. Farklı temalarla işlenmiş olan eğitici halıların çocukların görsel hafızaları uyarak kalıcı eğitim sağlama özelliği bulunur.

Çocuklarınız için evlerde de kullanabileceğiniz eğitici halıların pek çok farklı boyutta ve şekilde modeli bulunuyor. Sitemizde bulunan anaokulu eğitici halıları kategorimiz içerisinde; sınıf halıları 200 x 290 cm, Sınıf Halıları 133 X 190 cm, sınıf halıları 200 X 290 cm, akay özel halıları 200×300 cm, daire sınıf halıları, sınıf halıları karışık ölçü ve kalınlık sayfalarımız üzerinden ihtiyacınız olan her tür eğitici halı ürününü bulabilirsiniz.

Anaokulu Eğitici Sınıf Halısı

Eğitici sınıf halıları çocukların serbest zamanlarında oyun oynayabilecekleri, hem tek başlarına hem de grupça verimli geçirebilecekleri alan ihtiyacını sağlar.

Eğitici oyun halılarının pek çok işlevi bulunur. Temasına ve modeline bağlı olarak değişen işlevlerde temel amaç çocuğu eğlendirirken eğitmektir. Bu nedenle anaokulu sınıf halısı modellerinin belirli temaları bulunur. Sitemizde bulunan sınıf halıları 200 x 290 cm sayfamızda; animal word (hayvanlar), game (oyun), lesson (ders), letter blocks (mektup blokları), paint (boyalar), railway (demiryolu), town (şehir) ve daha pek çok temada eğitici halı ürünü bulunuyor.

Ürünlerimizin hepsi için özel indirimler uyguluyoruz. Bütçenizi zorlamadan eğitici halı sahibi olabilir çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz için kargo ücreti talep etmiyoruz. Ayrıca her ürünümüz için geçerli olan 15 gün iade hakkı ile güvenli alış veriş yapmanın keyfini sizlere sunuyoruz. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi kullanabilir, anaokulu sınıf halıları ile çocukları mutlu edebilirsiniz.

Çok Yönlü Eğitim

Anaokulu sınıf halıları oldukça zengin içeriğe sahip olurlar. Çocukları görsel olarak uyarmalarının yanı sıra birden fazla kazanım içeriği ile çocukların çok yönlü eğitim fırsatını yakalamaları sağlar. Sitemizde bulunan sınıf halıları 200 x 290 cm sayfamızda yer alan ürünlerin hepsi çok yönlü eğitim fırsatı tanır. Animal word sınıf halısı ürünümüzde İngilizce kelimeler kullanılarak çocukların yabancı dil gelişiminin desteklenmesi amaçlanmıştır.

Çeşitli hayvan isimlerinin yer aldığı sınıf halısı sayesinde çocuklar İngilizce hayvan isimlerini ve yaşam alanları öğrenebilecek aynı zamanda eğlenceli zaman geçirecekler. Aynı şekilde pek çok ürünümüze İngilizce kelimeler kullanılmıştır. Okul öncesi dönemde çocukların yabancı dil gelişiminin gelecek yıllardaki akademik başarılarına etkisi oldukça yüksektir. Bu nedenle evlerde ve kurumlarda kullanılacak eğitim halılarının yabancı dil destekli olması çocuklar için büyük avantaj sağlar. Ürünlerimizin kolay silinme, zeminde kaymama, toz tutmama ve yırtılmama özellikleri ile sınıf halılarımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çocukların kendilerine zarar vermesine imkan tanımayan sınıf halıları öğretmenlerin ve ailelerin rahat nefes almalarını, kendilerine de vakit ayırabilmelerini sağlar. Ayrıca çocuklarla beraber ailelerin ve öğretmenlerin de keyifli vakit geçirmesini sağlayan sınıf halıları sayesinde çocuklarla daha güçlü bir iletişim kurabilir, neler bildikleri konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli ve verimli vakit geçirmek için mutlaka anaokulu sınıf halıları ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
1