Sınıf Halıları 133 X 190 Cm

Son yıllarda artış gösteren anaokulları, her türlü inceleme ve teftişlere tabi tutulduktan sonra eğitime başlamaktadır. Okulun kurulum yeri, okulun bulunduğu yer, sınıfların sayısı ve şekli, lavaboların kullanım uygunluğu, sınıflardaki eğitim ve öğretim araçlarının yeterli olması, oyuncakların kullanıma uygun olup olmamasından tutun yere serilen halıların şekline varana kadar incelenmektedir.

Anasınıfı sınıf halısı, eğitici olmasının yanında çocuklara zarar verecek özelliklere sahip olmamalıdır. Dokusu ve içeriği sağlık açısından önemli olduğu kadar görselliği de çok önemlidir. Evlerde kullanılan halılardan çok daha farklı özelliklere sahip olan sınıf halıları 200 x 290 cm ve farklı ebatlarda olan halılar, sınıfları rengarenk süslemekle beraber çocukların hem eğlence halısı hem oyun halısı görevi de görmektedir.

Ana Sınıfı Halıları Nasıl Olmalıdır?

Anasınıfı sınıf halısı özenle seçilmesi gereken malzemelerin başında gelir. Sadece halılar değil sınıfın içerisinde bulunan masa, sandalye, kitaplık gibi malzemelerin seçimi yapılırken hem sağlık açısından zararlı olmamalı hem de hijyenik olmalıdır. Yıkanması, temizlenmesi kolay olanları tercih etmekle beraber çocuklara zarar verebilecek özelliklere sahip ürünlerden uzak durulmalıdır.

Akay ana sınıfı halıları, bu konuda mümkün olduğunca en kullanışlı özelliklere sahip ürünler ortaya çıkarıp piyasaya sürmektedir. Canlı renkleriyle beraber, yıkanması ve temizlenmesi kolay olan sınıf halıları, çocukların da ilgisini çekecek canlı renklerle süslenmiştir. Ayrıca her türlü eğitime uygun, oyun halısı olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Halıların özellikleri arasında sayıları öğreten halılar, meslekleri öğreten halılar, yüz ifadelerini öğreten halılar, gezegenleri öğreten halılar, hayvanları tanıtan halılar ve birçok farklı çizim ve figürlerle bezenmiş halı türleri mevcuttur.

Akay sınıf halılarının kullanım kolaylığı ve kullanım amacının fazla olması tercih edilmesi için en önemli sebepler arasına girmektedir. Ana sınıfı halılarının renkli olması, cazip ve kullanıma elverişli olması demek sınıfta çocukların daha çok eğlenmelerine yardımcı olduğu gibi sınıfı sevmelerine de sebep olabilmektedir. Çocukların sınıf ortamını sevmeleri demek eğitimde daha başarılı olmaları demektir. Sınıf ortamını sevdirmenin yolu da sınıfın düzeninden, görselliğinin zengin olmasından geçmektedir.

Sınıf Halılarının Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Sınıf halıları, günlük kullanılan halılara göre daha canlı ve eğitim için elverişli olan halılardan oluşmaktadır. Sadece döşeme görevini yerine getiren bir halı değil de her türlü işe yarayan çok amaçlı bir halı görevi görmektedir. Bu halıların farklı model ve ebatlarda olması, tercih açısından daha kolaylık sunmaktadır. Sınıf halılarının özellikleri arasında çok amaçlı olması yer almaktadır.

Sınıf halıları 200 x 290 cm olduğu gibi 133 x 190 cm, 100 x 140 cm, 100 x 160 cm, 100 x 150 cm, 150 x 210 cm boylarında kare dikdörtgen halılar bulunduğu gibi 133 cm, 200 cm çapında yuvarlak sınıf halıları da bulunmaktadır. Oval şeklinde ki halılar da yine sınıf halıları çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı model ve ebatlarda bulunan sınıf halılarının fiyatları da değişkendir. Tercih edilen ürünün kalitesine, modeline ve çeşidine göre fiyat değişmektedir. Akay’ın ana sınıfı halılarında ki iddialı duruşu, halıların kalitesine ve çok amaçlı oluşuna da yansımaktadır. Her türlü eğitici halıları bulunan Akay, ürünleri kendi markasıyla piyasaya sürmektedir. Halı dışında her türlü eğitici oyuncakları da bulunan Akay, bir anaokulu için gerekli olan bütün malzemeleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Kargo ücreti ödemeden, her türlü ödeme imkanı sağlayan firma ayrıca 15 gün de koşulsuz iade imkanı tanımaktadır. Kaliteli ürünlerinin yanı sıra sağlıklı oluşu ve çocuklar açısından kullanıma uygun oluşu, tercih konusunda ön sıralara taşımaktadır.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
1