Sınıf Halıları 100 X 150 Cm

Anaokulları, son zamanlarda sadece Türkiye genelinde değil dünya çapında da açılmaya başlanmış ve eğitimde çocuklara daha çok ağırlık verilmeye başlanmıştır. Yurdumuzda da “çocukların eğitilmesi, toplumun eğitilmesidir” desturuyla çocukların eğitimine ağırlık verilmeye başlandı.

Anaokullarındaki eğitime verilen önemle beraber, anaokullarında ki yerleşim düzeni ve kullanılan eşyaların tercih edilmesine de büyük özen gösterilmektedir. Sınıf halıları seçiminde, çocukların rahat bir ortam içerisinde sağlıklı ve mutlu bir şekilde eğitim almaları ve eğitim aldıkları ortama her gün severek gelmeleri de dikkat edilen hususlar arasında yer alır.

Ana sınıflarının düzeni, eğitime verilen önemin ve kalitenin ne kadar değerli olduğunu gösterir. Bunun için de anaokullarında en ince ayrıntısına varana kadar dikkatli bir şekilde incelenip düzenlemesi yapılmaktadır. En küçük sınıf halıları 100 x 150 cm olarak başlayıp belli ebatlara kadar yer almaktadır.

Sınıfı Halılarının Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Sınıf halıları her şeyden önce sağlığa elverişli olmalıdır. Temizliği kolay olmalı ve kullanım amaçlarına uygun olmalıdır. Ana sınıflarında kullanılan her malzemenin sağlığa uygun ve kullanış amaçlarına uygun olması gerekmektedir. Oyuncaklar, dolaplar, halılar hepsinin çocuklara kullanım kolaylığı sağlamalıdır.

Çocukların sınıflarını sevmelerini sağlayacak özelliklere sahip olmalıdır. Sınıflarda kullanılacak halılar, günlük hayatta kullanılan halılardan tamamen bağımsız ve farklı bir şekilde tasarlanmış olmalı ve eğitime uygun olmalıdır. Ana sınıflarında yer alan halılar ya da oyuncaklar her daim çok amaçlı olmalı ve her türlü eğitim için kullanılabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Akay, bu konuda en iyisini yaparak ortaya çıkardığı kalitesiyle hizmette üst sıralara yerleşmiştir.

Ürünlerinde ki çok amaçlılık ve malzemelerde kullanılan görseller, çocukların eğitimlerine katkı sağlayacağı gibi sınıf ortamlarında daha zevkli vakit geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Hem kaliteli hem sağlıklı ürünleri bulunan Akay, sınıf halılarında ki çeşitliliği ve farklı özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Sunduğu imkan ve kolaylıklar sayesinde hem firmalar arası ticareti yaygınlaşmış hem de şahsi olarak iletişimi kolaylaştırmıştır. Her kesimden insanın kolaylıkla iletişim kurup ürünleri temin edebileceği bir mekandır Akay.

Sınıf Halısının Ne Gibi Çeşitleri Vardır?

Sınıf halıları, sınıf halıları 100 x 150 cm, 133 x 190 cm, 100 x 160 cm, 100 x 150 cm, 100 x 140 cm, 150 x 210 cm, 200 x 300 cm gibi farklı ebatlarda dikdörtgen halılar mevcuttur. Daire ve oval şeklinde bulunan halıların da farklı ebatları bulunmaktadır. 133 cm ve 200 cm çapında bulunan daire halı çeşitleri, çocuklara görsellik olarak da çok şey kazandırmaktadır. Hem İngilizce kavramlar hem de hayvansal figürlerin yer aldığı daire halılar çok amaçlı olarak kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Oval halı çeşitlerinde ise boyama malzemelerin yer aldığı görsellerle beraber farklı renkleri de yer almaktadır. Görsellik olarak göz dolduran, kullanım olarak da çok amaçlı olan bu halılar tam ana sınıfları için tasarlanmış, son model ve son kalite baz alınarak üretilmiş ürünlerdir. Çamaşır makinesin de rahatlıkla yıkanabilecek ebatlara sahip olan halıların, kaymaz taban özelliği de çocuklar açsından çok önemlidir. Anti bakteriyel özelliklere sahip olan halılar, 24 ay garantili olarak üretilmiştir. Hem dayanıklı, hem sağlıklı hem de çok amaçlı kullanımıyla tercih edilecek bu ürünlere ücretsiz kargo ve her türlü ödeme kolaylığı da sunulmaktadır.

Renkli görsellere sahip olan sınıf halıları sadece anaokullarında değil çocuk odalarında da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdendir. Her türlü görseli üzerinde barındıran halı çeşitleri, çocuklar açısından hem oyun halısı olarak kullanmaya hem de farklı amaçlar için kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
1