Satranç

Satranç oyunun geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Ancak içerisinde barındırdığı harika fikirler ve stratejik öğeleri sayesinde bugünlere ulaşmış ve sahip olduğu değeri korumayı başarmıştır. Günümüzde dünyanın birçok noktasında en popüler şekilde oynanmayı sürdüren satranç her insana akıl ve mantık yürütme konusunda çok iyi yetiler kazandırmaktadır. Özellikle satrancın günümüzde eğitim ortamları içerisinde daha fazla yer bulması, öğrencilerin bundan en iyi şekilde yararlanmalarını mümkün kılmıştır.

Genç öğrenciler henüz fiziksel olduğu kadar zihinsel olarak da bir gelişim sürecinde oldukları için kendilerini her fırsatta en iyi şekilde yetiştirmelidirler. Satranç bu konuda onlara yardımcı olacak en iyi araçlardan biridir. Günümüzde satranç takımlarının her boyutta ve şekilde üretilmesi sayesinde insanlar istedikleri şekilde bu oyuna sahip olabilmektedirler. Masa takımından büyük alanları kaplayacak satranç oyunu setlerine kadar birçok türde farklı üretimler yapılmaktadır. Herkesin kullanımına uygun olması açısından istenirse isteğe uygun olarak da bu ürünler üretilebilmektedir.

Satranç takımlarının tasarımında birçok farklı malzemeden yararlanılmakta ve şekilde üretimler gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada yapılması gerekense, istenilen ölçü ebatlarına karar verip, bu yönde kaliteli malzemeden üretilen ürünleri seçmeye çalışmaktır. Bu sayede bu satranç setlerini uzun sürelerden en verimli şekilde kullanabilmek mümkün olur. Hiqtoys firmamız bünyesinde bu ürünler en iyi kalitede en iyi nitelikte özenle tasarlanmaktadırlar. İstediğiniz her türde satranç setleri ürününü firmamızdan dilediğiniz zaman güvenle temin edebilirsiniz.

Bahçe Satranç Setleri Takımı

Günümüzde satranç takımları konusunda en çok ilgiyi gören modellerden biri de, bahçe satranç takımı setleri olmaktadır. Bu satranç setleri birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Genel olarak bu setlere yer verilen en iyi alanlardan biri, eğitim kurumları ve bu çerçevede hizmet veren eğitim alanlarıdır. Öğrenciler boş vakitlerinde çok keyifli bir şekilde bu oyunu büyük bir alanda oynama fırsatı bularak bir beyin jimnastiği yapabilme şansını elde edebilmektedirler.

Zamanı en iyi ve en eğlenceli şekilde değerlendirmek adına bahçe satranç takımları beklentilere uygun çözümleri rahatlıkla sunabilmektedir. Bu setlerde belirli kare büyüklüklerine uygun olarak aynı ölçüde satranç taşlarına yer verilmiştir. Takım ve taşlar arasında tam bir uyumluluk söz konusu olduğundan oyunun oynanmasında herhangi bir zorluk yaşanmaz. Taşlar çok ağır olmamakla birlikte herkesin rahatlıkla kaldırabileceği bir yapıya sahiptir.

Öğrenciler de bulundukları alanda bunu hiç zorlanmadan rahatlıkla kullanabilirler. Bahçe satranç takımlarından en iyi şekilde verim alabilmek için bu setleri muhakkak ortama uygun şekilde tasarlamak ve oradaki ölçüleri dikkate almak gereklidir. Kullanılacak alanla uyumlu bir hale getirilen bu setler çok rahat bir şekilde işlev görebilir hale gelirler. Bir kez bahçe alanlarına kurulumu yapıldığında rahatlıkla uzun süreler orada en sorunsuz şekilde güvenle kullanılırlar. Firmamızdan ihtiyacınız uygun tasarımlarda bahçe satranç ürünleri için gerekli destekleri alabilirsiniz.

Bahçe Satranç Setleri Fiyatları

Büyük bahçe satranç setlerinde satrancın oynanması oldukça keyifli olmaktadır. Çünkü normal standartlardan farklı olarak bahçe satrancı, insanlara bu konuda farklı bir deneyim sunmaktadır. Birçok insan toplu olarak bir tarafa ayrılıp bu güzel rekabette birlikte kararlar alabilirler. Bahçe satranç takımı fiyatları bunun ölçüsüne, kullanılacak olan taşlarına ve zemine montajına kadar birçok farklı etken bağlı şekilde değişebilmektedir.

Bazen alanla tam uyumlu olması adına özel kesim ve ayarlanma yapılacağı fiyatlar yine bu noktada da bir farklılık arz edebilmektedir. Bu ürünleri teminde ederken her bir tasarıma ve ürün çeşidine bağlı olarak çok uygun fiyat olanaklarından yararlanılması şansları vardır.

Firmamız bu kapsamda gerekli kalitede ve uygun fiyatlı hizmetleri müşterilerine sunabilmektedir. Kullanmak istediğiniz alanlara özgü olacak şekilde bizlerden çok ekonomik imkânlarla en güzel türde bahçe satranç takımlarını satın alabilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 2 >