Salıncaklar

Okul öncesi dönemi çocukları için en önemli ve en güzel aktiviteler oyunlardır. Çocuklar oyun oynayarak sosyalleşirler. Oyunlar, çocuklarının gelişiminde en büyük faktördür. Sevdiği oyunu oynayan ve zamanını güzel geçiren çocuklar daha sosyal ve girişken olurlar.

Ayrıca oyun esnasında arkadaşları ile iletişim kurtararak konuşma ve iletişim kurma becerilerini geliştirirler. Bunun tam tersi olan çocuklarda ise olumsuz davranışların oluştuğunu görürüz. İstediği oyunları oynamadığı için asabi ve sıkılgan olur çocuklar. Yeterince kendini ifade edemediği içinde sosyalleşme konusunda sıkıntı yaşarlar.

Bu çocuklar genelde içine kapanık bireyler haline gelirler. Çocukluk döneminin olmazsa olmazı olan oyuncak gruplarından birisi de hiç kuşkusuz salıncak çeşitleri grubudur. Anaokulu salıncakları bu yüzden çok önemli bir yere sahiptir. Bunun bilincinde olarak bahçe salıncak fiyatları içinde en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyoruz.

Salıncak Özellikleri

Firmamız bünyesindeki salıncaklar çeşitli yaş gruplarına hitap edecek nitelik ve özelliklere sahiptir. Salıncaklarda birinci önceliğimiz sağlam yapıda olmasıdır. Çünkü sürekli ağırlık ile karşı karşıya kalan salıncak çeşitleri, yeterli kalite ve niteliğe sahip değillerse kısa süre sonra deforme olarak bozulurlar. Salıncaklarda kopma ve kırılma olması istenmeyen en kötü durumlardır. Salıncaklarda kopma sonucu oluşacak kazalar çocukların yaralanmasına neden olabilir. Bu yüzden salıncak malzemeleri bu tür kazaları önleyecek özellikte olmalıdır.

Özellikle anaokulu salıncakları bu tür kazaların kesinlikle olmaması gereken yerlerdir. Salıncaklarımız ayaklı ve asma özellikli olmak üzere iki çeşittir. Ayaklı salıncak gruplarında en çok görülen sorunun sallanma esnasında dengesi bozulan salıncağın devrilmesi problemidir. Firmamızın bünyesindeki ayaklı salıncaklar özel ayak yapısı sayesinde sallanma esnasında oluşan sallanma sıkıntısını emecek şekilde tasarlandı. Ayak genişliği ve salıncak yüksekliği düşme problemini ortadan kaldırıyor. Salıncağın malzemesi yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmıştır. Çocukların düşmemesi için emniyet kemeri sistemi vardır.

Ayrıca salıncak zemine daha sağlam otursun diye ayak içerisine su veya kum doldurulabilir. Salıncağın şekli ise anaokulu çocukların seveceği ve beğeneceği şekilde tasarlanmıştır. Bir diğer salıncak türü ise ipli salıncaktır. Bu salıncak grubu içinde polietilen kullanılmıştır. Salıncak daha büyük yaş grubu çocuklar içinde uygundur. Dış mekan için tasarlanmış bir salıncaktır. Taşıma kapasitesi 150 kilograma kadardır. Salıncak da kullanılan ipler özel üretim olup kopma problemi çıkarmaz. Son salıncak grubu ise zincirli salıncaktır. Salıncak üretimi polietilen ile yapılmıştır. Çocukların düşmemesi için emniyet kemeri bulunuyor.

Bu salıncak da ipli salıncak gibi dış mekanlar içindir. Salıncak iç mekanlarda da kullanılabilir. Dayanıklı ve sağlam yapıdadır. Kullanılan zincir paslanma yapmaz. Ayrıca zincir kopma gibi bir problem çıkarmaz. Salıncakların tasarımı çocukların kolay oturacağı şekilde yapılmıştır. Uzun süreli sallanmada vücutta ağrı oluşumuna sebep olmaz. Salıncak malzemeleri içerisinde kanserojen madde bulunmamaktadır. Ayaklı salıncak modellerimiz ile ipli ve zincirli salıncak modellerimiz uygun fiyat avantajına sahipler. Özellikle bahçe salıncak fiyatları özel indirimler ile çok uygun fiyata sizleri bekliyor.

Fiyat Aralığı

Salıncakların piyasada çok farklı fiyatlara modelleri bulunuyor. Sırf çok ucuz olsun diye salıncak almak doğru davranış değildir. Örneğin; bahçe salıncak fiyatları çok çok ucuz olan markalar bulunuyor. Bu salıncak türleri sürekli dışarıda olduğu için sıcak ve soğuğa maruz kalıyor. Yazın plastik aksamı yumuşama yapan, kışın zincirleri paslanma yapan salıncakları almak çok da sağlıklı bir tercih değildir. Salıncak çeşitleri çok fazla olsa da amaç aynı olmalıdır. Salıncaklar yüksek kalitede olmalıdır. Özellikle anaokulu salıncakları bu konuda en dikkat edilmesi gerek gruptur. Yüksek kaliteli ürünleri piyasa fiyatlarının altında bir rakam ile müşterilerimizle buluşturuyoruz.

1