Robotik Kodlama

Robotik kodlama; yazılım ile geliştirilen bazı kodların, robota yüklenmesi ve komut verilmesi işlemidir. Bir robotun tamamlanmasını istediğiniz tüm komutları uygulaması adına robotik kodlama yapılması gerekir.

Bu işlemin gerçekleşmesi adına özel geliştirilmiş kodlamalar ile artık çocuklarınız robot geliştirerek, bilim dünyasına adım atacak. Robotik kodlama ile ilgili ürünlerimiz alternatif içeriyor. Parça sayısına göre sizlere sunulan robotik kodlama seti ürünümüz, parçaları birleştirerek, çocukların el becerisini geliştirmesini sağlar.

Teknolojik çağa ayak uydurmaları için oldukça faydalı bir üründür. Farklı kombinasyonlar oluşturabilecekleri robotik kodlama ürünlerimiz ve tüm robotik kodlama oyuncakları AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Oyuncaklarımız; CE, EN-71 testini başarıyla geçmiştir. Robotik kodlama ürünlerimiz BPA, PVC ve FTLAT içermemektedir.

Robotic Bloks Uzaktan Kumandalı Motorlu 170 Parça

Robotik kodlama ürünümüz olarak çocuklarınızın, farklı kombinasyonalar ile kullanabileceği, 170 parçadan oluşan bir set. Kullanılabilecek kombinasyonlar arasında robot treni ile robota komut verilebiliyor. Makinist olmak için iyi bir seçim olacak. Robotik kodlama ile itfaiye kamyonu sürmek adına robota komut verilebiliyor. Kayakçı olarak ya da ördek robotik kodlama oluşturarak komutlarını dilediğiniz gibi verebiliyorsunuz.

Lego parçaları gibi birleştirerek oluşturacağınız birbirinden farklı şekillere, komut vererek dilediğinizi yaptırabiliyorsunuz. İçerisinde 1 adet motor ve 1 adet uzaktan kumanda bulunuyor. Çocukların yönetebilme becerilerinin gelişmesi adına yardımcı olacağınız bu eğlenceli ve eğitici oyuncakla, bilim dünyasının kapılarını aralamasına imkân sağlayacaksınız. Okullarda ve çeşitli kurslarda verilen robotik kodlama seti çocuklar için oldukça yararlıdır.

Robotik kodlama eğitici oyuncaklar kategorisinde en çok aranan ürünler arasındadır. Çocuklarının gelişmesini ve daha fazla beyin egzersizi yapmasını sağlayan bu eğitici robotik kodlama oyuncakları her yaş grubuna göre uygun tasarlanır.

Legoları çocukların her yaşta ne denli sevdiklerini biliyorsunuz. Robotik kodlama ürünlerimizin lego tasarımında olmasına özen gösteriyoruz. Bu şekilde çocuklar daha renkli parçalarla oluşturdukları parçalarla hem eğleniyor hem de ciddi bir görev üstlenmiş oluyorlar. Bilimin ciddiyetini eğlenerek kavrıyorlar.

Robotic Bloks Uzaktan Kumandalı Motorlu 237 Parça

Eğitici oyuncaklar arasında en faydalı kullanıma sahip olan robotik kodlama oyuncakları ile çocuklarınız geleceğe hazır oluyor. İçeriğindeki kombinasyonlar ile işlevsel bir yapıya sahip. Yürüyen bir savaş robotuna dönüşen bir ürünü kontrol eden çocuklarınızın, neler yapabildiğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Her çocuk akıllıdır ve gelişime açıktır. Sadece destekleyici ve ufkunu geliştirecek materyallere ihtiyacı vardır. Ürünümüz; parçaları birleştirerek 8 bacaklı bir böceğe dönüşebiliyor. Böcek robotlarla oldukça keyifli bir çalışma ortaya çıkaracak çocuklar, yapabildiklerini gördükçe özgüvene sahip olacaklar.

F1 racing aracı ya da bir tank kullanmak isteyen çocukların bu hayalini gerçekleştireceksiniz. Parçaları birleştirerek hayalini daha farklı yönde geliştirmesine imkân tanıyacaksınız. İçerisinde 1 adet bulunan motor, oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Uzaktan kumanda ile oluşturduğunuz model robotları yönetmeniz için 1 adet ambalaj içerisinde gönderiyoruz.

Tam 237 parçadan oluşan bu set, robotik kodlama seti yaparken kullanabileceğiniz yeterli malzemelerden oluşuyor. Çocuklarınıza kurulumda yardım edebilir ve birlikte eğlenebilirsiniz. Eğitim ailede başlar ve sizler çocuklarınızın gelişimi adına sunduğunuz her ürün ile onları biraz daha hayata hazırlamış oluyorsunuz. Çocuklarınıza oyuncak seçerken, eğlencenin yanı sıra eğitici ürünler seçmeye özen göstermelisiniz.

Eğlenirken eğitmek kalıcı bir eğitimin en temel öğesidir. Bu nedenle okul öncesi ve sonrası eğitimlerin artık eğlenceli olmasına özen gösteren öğretmenlerimiz tarafından da kullanılan materyaller arasında, robotik kodlama ürünlerimiz yer alıyor. Çocukları teknolojiden uzak tutmadan, yararlı alanlara yönlendirmenin en önemli yolları arasında, robotik kodlama ve oyuncaklar ilk sırada yer alıyor.

1