Puzzle

Puzzle, parçaların bir araya gelmesiyle bir bütünü oluşturmak üzere kurgulanan, çocukların zihinsel gelişimini olumlu anlamda etkileyen bir uğraşıdır. Pek çok ebeveyn, çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek için puzzle yapmayı tercih eder. Puzzle, yap-boz olarak da bilinir. Adından da anlaşılacağı gibi yap-bozlar, parçaları birleştirmek ve tekrar bozmak üzerine kuruludur. Birbirinden bağımsız ve karışık gözüken parçaları bir araya getirerek anlamlı bir bütün oluşturmak, zihinsel bir gayret gerektirir. Çocukların puzzle yaparken zihinsel gayret göstermeleri, düşünme ve sorun çözme becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Çocuklar daha çok, eğlenceli görseller sunan puzzle modellerine ilgi gösterirler. Bunlara, hayvan resimleri, çiçek resimleri, ev resimleri gibi ilgi uyandıran objeler örnek verilebilir. Çocuklara yönelik yapılan puzzle modellerinin, görsel açıdan da zenginlik sunması gerekir. Çünkü çocuklar puzzle yaparken, ortaya çıkan sonuçları da bilgi dağarcıklarına kaydederler. Çocuklara yönelik en eğitici puzzle modelleri üreten firmamız, eğlendirirken öğrendirmeyi de hedeflemektedir. Canlı renklerden ve ilgi çekici objelerden oluşan tüm puzzle modelleri, çocuklarınızın kişisel gelişimde büyük bir katkı sağlayacaktır. En öğretici ve en ucuz puzzle modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden, puzzle fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çocukların Gelişimine Katkı Sağlayacak Puzzleler

Çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynler için en güzel yöntem, puzzle çözmektir. Puzzle, çocukların düşünerek problem çözme becerilerine katkı sağlar. Sitemizde, pek çok farklı eğitici puzzle modelleri vardır. Her bir puzzle, çocukların yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olur. Hayvanlar puzzle modelleri, çocukların hayvanları tanıma ve sınıflandırma becerilerini geliştirir. Organlar puzzle modelleri, çocukların organları ve organların yerlerini tanımasını sağlar. Meyveler, sebzeler, taşıtlar, müzik aletleri gibi puzzle modelleri, çocukların günlük hayatta sıklıkla karşılaştığı besin ve objelerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur. Çocuklar bu puzzleleri çözerek, hem motor becerilerini geliştirir hem de nesnelerin birbirinden farkını ayırt edebilirler.9, 20, 24 gibi her yaşa uygun sayıda parçadan oluşan ucuz puzzle modellerini, sitemizde bulabilirsiniz. Puzzle modellerimiz, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Çocuklar puzzle yaparak, parça ve bütün arasındaki ilişkiyi anlayabilir, analitik düşünme ve akıl yürütme becerileri geliştirebilirler. Konsantrasyon yeteneklerini geliştirerek, belirli bir nesneye karşı dikkat algısı oluşturabilirler. Birbirinden farklı renklerde olan parçalarla bir bütün oluşturarak, görsel hafızalarını da kuvvetlendirebilirler. Tüm puzzle modellerimiz, çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimiz, oyuncak güvenliği testlerine sahiptir. Puzzle modellerini ister tek olarak, isterseniz de set olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler, 2 gün içerisinde kargoya verilir ve kısa süre içerisinde size ulaştırılır. En uygun puzzle fiyatları ile en kaliteli ürünleri satın alarak, çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Lego Puzzle

Çocuklar için eğitici puzzle modelleri arasında, lego puzzle modelleri de vardır. 12 veya 24 parçadan oluşan lego puzzle modelleri, çocukların motor becerilerinin gelişmesine büyük bir katkı sağlar. Çocuklar, lego parçalarından farklı objeler oluşturarak, hayal güçlerini ve düşünme becerilerini geliştirebilirler. Lego puzzle modelleri, el-göz koordinasyonunu ve duyu bütünleme sürecini de olumlu yönde etkiler. Değişik renklerden oluşan parçalar, çocukların görsel hafızalarının gelişmesini sağlar. Puzzle fiyatları, oldukça uygundur ayrıca sık sık indirime girmektedir. Tüm ürünlerimiz, Avrupa Birliği Standartları ve Türk Standartlar Enstitüsü’ne uygundur. Oyuncak ve puzzle modellerimiz, çocukların eğitim ve becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Çocuklar, lego parçalarını kullanarak, ev, araba, kule vb. objeleri oluşturabilir. Ayrıca, temel geometrik şekilleri öğrenerek, bilgi dağarcıklarını genişletebilirler. Sizde çocuğunuzun gelişimine katkı sağlamak istiyorsanız, kaliteli ve ucuz puzzle modellerimizi inceleyebilirsiniz. Çocuklarınızla beceri geliştirici aktiviteler yaparak, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 2 >