Portmanto ve Galoşluklar

Anaokulu ve okul öncesi eğitim kurumlarında kullanılan ürünlerin çocukların yaş gruplarına uygun olması gerekir. Bu yaş gruplarındaki çocuklardan istenen en önemli özellik kendi işlerini yapabilme becerisini kazanmalarını sağlamaktır.

Çocuklar; kendi ayakkabısını çıkarabilmeli, galoşlarını giyebilmeli ve çıkarabilmeli, elbiselerini asabilmelidir. Bu davranışlar çocuklarda öz bakım becerisini kazandırdığı gibi çocukların kendilerine olan güvenini de arttırır. Çocukların yaşlarından daha büyük yaşlara hitap eden ürünler çocuklar tarafından kullanılamaz. Büyük galoşluklar ve büyük portmantolar çocukların kullanımı için uygun değildir. Çocuklar kendi başlarına bu ürünleri kullanamadığı için istenen beceri ve öz güven duygusu çocuğa verilemez.

Ürünler olması gerekenden daha küçük olursa bu seferde ihtiyacı karşılayamadığı için kullanışlı olmaz. Portmano modelleri grubunda anaokulu portmanto ürünümüz okul öncesi çocuk gruplarımıza uygun üretilmiştir. Aynı şekilde anaokulu galoşluk modellerimiz istenen boyut ve özellikte dizayn edilmiştir.

Portmantolar

Portmano modelleri çocukların elbiselerini, suluklarını ve diğer eşyalarını rahatça asabilecekleri ürünlerdir. Ürünler kapaklı yapıdadır. Bu sayede de eşyaların düşmesi, tozlanması gibi olumsuzlardan korunmuş oluyor. Ayrıca çocukların etkinlikler sırasında kendi ve arkadaşlarının elbiselerine zarar vermesi de önleniyor.

Ürünümüzde birinci kalite de malzeme kullanılmıştır. Bu yüzden de kolay deforme olma veya dağılma gibi olumsuzluklar görülmez. Kullanılan malzeme yongalama malzemedir. Ürünün kenarları pvc bantlar ile kaplanmıştır. Bu sayede çocukların bu bölgelere çarpma veya sürtünme hareketi sonucunda zarar görmemesi sağlanır. Bağlantı ve menteşe çeşitlerinde kolay kurulum ve çevreye zarar vermeme özelliği ön plandadır. Ürün demonte halde teslim edilir. Kolay monte edilme özelliği sayesinde bir tornavida ile montajı yapılabilir. Anaokulu portmanto üzerinde okul öncesi çocukların ilgisini çekecek şekilde modelleme mevcuttur. Renkli görüntüsü sayesinde sınıflara farklı bir hava katma özelliğine sahiptir.

Anaokulu galoşluk modellerimizde de aynı kalite ve şıklığı görebilirsiniz. Portmanto boyutları, okul öncesi yaş grubundaki çocukların boyutlarına uygundur. Bu sayede çocuklar portmanto kapaklarını kendileri açabilir. Yine kendileri eşyalarını rahatlıkla asabilirler. Bu sayede de ürün, Çocuklarda kazandırılmak istenen davranış değişikliğinin oluşmasını sağlamış oluyor.

Galoşluklar

Anaokulu galoşluk modellerimiz çocukların yaş grubuna uygun tasarımda olacak şekilde dizayn edilmiştir. Altı çeşit galoşluk modelimiz mevcuttur. Ürünlerimiz çocukların sevdiği çizgi kahramanların görüntüsüne sahiptir. Arı maya figürlü, çilek figürlü, yunus figürlü, çocuk figürlü, kiraz figürlü ve palyaço figürlü galoşluklar çocukların beğenisini kazanacak yapıdalar. Ürünler, ahşap malzemeden yapılmıştır.

İki adet kutu yan yana olacak şekildedir. Kutuların birisi kirli galoşlar için diğeri ise temiz galoşlar içindir. Ürünlerin yapısı uzun süre bozulmadan kalabilecek dayanıklı yapıdadır. Ürün süslemelerinde kullanılan boyalar, su bazlı olup çocukların sağlığına zarar vermez. Portmano modelleri içinden anaokulu portmanto ürünün de süslemesi için kullanılan boyalarda su bazlı olup zararsızdır. Tıpkı portmanto da olduğu gibi bu ürün grubu da okul öncesi çocukların sahip olduğu yaş aralıklarına uygundur. Çocuklar sınıf girişlerinde temin galoşları kolayca alabilir ve giyebilir. İşlem bitince kutu kapağını rahatça kapatabilirler.

Sınıf çıkışlarında ise çocuklar kirli galoşlarını çıkardıklarında ürünün kolay açılabilir mekanizması sayesinde rahatça kutuya atabilirler. Ürünün kolay kullanımı sayesinde çocuklar büyüklerinden yardım almadan galoşlarını giyip çıkarabilir. Bu da kendi başına iş yapabilme davranışının oluşmasına yardım eder.

Ayrıca kendi başına yaptığı bu işler sayesinde de istenen öz güven verilmiş olur. Ürün gruplarındaki fiyat tarifemiz piyasa da bulunan fiyatlara göre daha düşük ve daha uygundur. Ayrıca sizlere sunduğumuz farklı ödeme seçenekleri ile ürünlere daha kolay sahip olmanızı sağlıyoruz.

1