Parklar ve Aktivite Merkezleri

Çocukların vazgeçemeyeceği tek yer parklardır. Parkların özellikle bazı işlevleri çocukların hafızasında yer edinen anlar yaşatır. Bulunduğu ortama güzellik, renk, keyif ve huzur katan parklar ve aktivite merkezi ürünleri, kullanım alanı olarak geniştir. Kamuya açık alanlarda, işletmelerde, evinizde ya da bahçenizde kullanabileceğiniz, bulunduğu her alana keyif veren eğlence ürünleridir. Işıklı dağcı kulüp evi, ay ışığı ahşap oyun parkı, büyük oyun merkezi, eğlenceli tırmanış ve gün ışığı ahşap oyun anaokulu park malzemeleri ile oyun alanını genişletiyoruz. Aynı anda birçok çocuk tarafından rahatlıkla kullanılabilen parklar ve aktivite merkezleri dayanıklı yapısı, kaliteli malzemesi ve her alana uyum sağlayan renkleri ile çok keyifli.

Park ve Aktivite Merkezi Ürünlerimiz

Işıklı dağcı kulüp evi ile çocuğunuzun günlük egzersizini yapmasını sağlayacaksınız. Sürgülü tahta bölümünden kayabilecekleri, tırmanıcı kulelerinden birini seçebilecekleri, direksiyon ile araba sürecekleri, köprü alanından geçerken kaleci olabilecekleri bir eğlence sunuyor. Çocukların gelişiminde denge oldukça önemlidir.

Bu nedenle dengeyi sağlayabilecekleri ve vücutlarını kontrol etmeyi öğrenebilecekleri bir aktivitenin içinde olacaklar. Amerika’da üretilen bu ürün içerisinde; ışık, direksiyon ve 2 slayt vardır. Tırmanma merdiveni, korkuluk, köprü, çift pencere, gözetleme kulesi, gizli alan, yer altı tüneli gibi özellikleri ile çocukların hem motor becerileri gelişir hem de hayal gücü. Saklambaç çocukların en sevdiği oyunlar arasındadır.

Bu nedenle saklambaç oynayabilecekleri gizli alanlarda oldukça keyifli zaman geçirecekler. Ay ışığı ahşap oyun parkı; ahşap ve metal malzeme ile üretilmiştir. İçeriğinde; kaydırak, kum havuzu, salıncak, gondol, tırmanma duvarı, çatı oyun alanı bulunmaktadır. Çocukların sağlığı için emprenye ile üretilmiş olup, herhangi zararlı böceklerden korumalıdır. Dış ortamda anaokulu park malzemeleri güvenle kullanılabilecek dayanıklı özelliğe sahiptir. Metal alanlara elektrostatik boyama yöntemi kullanılmıştır.

Bahçeye montaj olacaksa ve betona monte edilecekse montaj aparatı ile gönderilir. Tırmanışın çocuklar için ne kadar sağlıklı olduğunu biliyorsunuz. Kaya tırmanış ürünümüz ile çocuklar eğlenceli vakit geçirecek. Tırmandıktan sonra yorulan çocuklar için alt bölmesinde dinlenme alanı bulunuyor.

Ağ ve tutma materyalleri, dengede durmalarını sağlıyor. Çocuklar tırmanma parkuru bölmelerinde yer alan deliklerden çıkarak, strateji yapmayı öğreniyor ve bayrağa ulaşmaya çalışıyor. Gün ışığı ahşap oyun parkı; emprenye ahşap ve metalden üretilmiştir. İçerisinde; kaydırak, kum havuzu, salıncak, gondol, gözcü kulesi, gemici dümeni, dürbün, tırmanma duvarı, çatı oyun alanı bulunuyor.

Anaokulu, işletme, parklar ve aktivite merkezleri ve bahçe gibi çocukların oyun oynayacakları güvenli alanlarda kullanıma uygundur.

Büyük Oyun Merkezi

Büyük oyun merkezi alan olarak daha müsait yerlere monte edilir. İşletmeler, restoran bahçeleri, tesisler, oyun merkezleri ya da büyük bahçelere konumlandırılabilir. Kapasitesi gereği birden fazla çocuğun oynaması için tasarlanmıştır. Çocuk kapasitesi sebebi ile dayanıklı ve kalitelidir. Tek bir ürün içerisinde; oyun evi, egzersiz alanı ve park yer alıyor. Merdiven basamakları oldukça sağlam, tırmanma duvarına sahip, halat merdiveni ve kaydırak bulunuyor.

Salıncak, planör, iki salıncak, iki kişilik planör bulunmaktadır. Tüm oyuncaklarımızdaki ortak özellik; AB ve TSE standartlarının bulunmasıdır. Oyuncaklarımız ise CE, EN-71 testlerinden başarıyla geçmiştir. Ürünlerimizde kullanılan boyalar su bazlı olup EN-17 normundadır. Büyük oyun merkezi çocukların birlikte aktivite içerisinde olacakları, geniş kullanım alanına sahip parklar ve aktivite merkezleri alanları statüsündedir.

Montajı sağlam yapılabilecek aparatları tarafınıza gönderiyoruz. Kolay kurulum ile tüm malzemeleri parçalar halinde kuruyor ve oyun alanınızı hazırlıyorsunuz. Büyük oyun merkezindeki anaokulu park malzemeleri 4 salıncak alanından oluşuyor. 2 adet salıncak küçük yaş grubuna özel korumalı ve yüksekliği ona uygun ayarlanmıştır.

1