Oyuncak Hayvanlar

Sevimli dostlarımız oyuncak hayvanlar ve figürlerin yaşam alanımıza kattığı güzellik tartışılmaz. Hayvan ve doğa sevgisi eğitimde öğrenilmesi ve öğretilmesi gereken en önemli kavramlardır. Hayvanların nasıl ses çıkardıkları, ne ile beslendikleri, nasıl yaşadıkları ve isimleri ile bilgileri uygulamalı gösterebileceğiniz ürünlerimiz, çocukların konuşmaya başladıkları ilk andan itibaren önemlidir.

Konuşma öncesi, oyuncak hayvan seti ile hayvanların çıkardıkları seslerle işe başlayabilirsiniz. Okul öncesi kreş ve anaokulu gibi kurumlarda küçük yaşta çocukların eğitimi de gerçekleşir. Konuşmaya başlamayan küçük yaş grupları da ebeveynler tarafından, kurumlara teslim edilebilir. Evlerinden daha fazla zaman geçirdikleri bu kurumlarda öğrenecekleri tüm kazanımlar, ev de öğreneklerinden daha fazladır.

Bunun nedeni; daha fazla çocukların olduğu, yaşıtlarıyla iletişime geçebilecekleri, evlerinde olmayan bazı materyallerin mevcut olmasıdır. Ebeveynler çocukları için hazırladıkları odaya her materyali sığdıramayabilirler. Her ürünler almak bütçe ve yerden tasarruf için zordur. Anaokulu ve kreşler; okula alışmalarını sağlayarak, çocukların okul fobisini yenmesini sağlıyor. Verilen birbirinden keyifli eğitimler ile zaman zaman müzik, tiyatro, drama, oyun, uyku zamanı ve yemekhane saatleri ile alışkanlıklar kazandırılıyor.

Oyuncak Hayvan Ürünlerimiz

Çocukların evlerinin dışında kendilerini daha konforlu hissetmesi için bulundukları ortamın kendi dünyalarına uygun olmasını isterler. Özellikle kullanılan hayvan figürleri, doğa figürleri ve renkler çocukların bulundukları ortamı sevmesini sağlıyor.

Oyuncak hayvanlar ürün olarak çocuk sağlığına uygundur. İçerisinde; böcekler sayı seti, çiftlik hayvanları, deniz hayvanları, dinozorlar, kelebekler, kumaş hayvan kukla seti, sevimli dinozorlar, vahşi hayvanlar ve yılan set var. Ürünlerimiz ile evcil ve yabani hayvanların türlerini keşfetmelerini sağlayacaksınız. Çocukların hem hayvanları hem de sayıları öğrenmeleri artık böcekler sayı setiyle çok kolay.

Sayıları öğrenirken görsel hafızasında o hayvan belirgin olarak aklında kalacak. Sayıları tanıması daha fazla kolaylaşacak ve eğitime katkı sağlayacak. Ürünlerimiz arasında yer alan oyuncak hayvanlar kategorimizde, çiftlik hayvanları bulunuyor. Çiftlik hayvanları; oyuncak hayvan seti arasında en çok sevilen oyuncaklar arasındadır. Ali Baba’nın çiftliği şarkısını öğrenirken, aynı zamanda hayvanların isimlerini ve çıkardıkları sesi öğrenecek ve unutmayacak.

Neden Oyuncak Hayvanlar?

Çocukların zorlandıkları ya da öğrenmeyi reddettikleri bazı alışkanlıklarda imdadınıza hayvan figürleri yetişir. Çocuklara yemek yemediğinde hayvan figürlü bazı materyaller kullanmanız onların keyifle yemek yemesini sağlar. Kişisel bakımlarında hayvan figürlerini kullanmak akıllıca bir yaklaşımdır. Müzikten hoşlanmayan çocukların muhakkak hayvan sesleri çıkardıkları şarkıları sevmesi sağlanır.

Hayvanlar çocukların her zaman büyülü dünyasında yer alan sevimli dostlardır. Dinledikleri masallarda dahi oyuncak hayvanlar ve canlıların varlığını bilirler. Bu nedenle oyuncak seçimlerinizde; deniz hayvanları arasında okyanusun derinliklerine dalmaları onları keyiflendirecek. Kelebekler çocuklar için yaz ayını temsil eder. Çiçeklerin açtığı ağaçları, doğayı ve tüm güzellikleri aklına getirdiklerinde mutlaka kelebekler gözlerinin önünde canlanan figürler arasındadır.

Kelebek oyuncak hayvan seti ile hem eğlenecek hem de kelebeklerin renkli dünyasına geçiş yapacaklar. Yaban hayatına meraklı olan çocukların nesli tükenmiş hayvanların varlığına inanmaları oldukça fazladır. Dinozorların gizemli dünyası her zaman meraklanmalarını sağlar. Hayal dünyaları gelişmiş olan çocukların dinozor hikayelerini beğenmeleri tesadüf değildir. Bir zamanlar yaşadığını bildikleri dinozorların dünyası onları her zaman büyüleyecek.

Yabani hayvanları çok fazla görmek mümkün değildir. En azından nasıl olduklarını bilmek, seslerini taklit etmek ve neye benzediklerini öğrenmek, onların hayal dünyasına ekleyecekleri yeni bir hayali daha oluşturuyor. Oyuncak hayvan setlerimizi alarak isterseniz çocuklarınızın oyun odalarında keyifle vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Okul öncesi kurumlarda ise drama, tiyatro ve müzik etkinliklerinizde, kuklalar, müzik aletleri ve yardımcı materyallerle birlikte kullanabilirsiniz.

1