Oyun Evleri

Çocuklar için oyun evlerinin önemi oldukça büyüktür. Okul öncesi eğitim alanlarında, bahçenizde, evinizde hatta birçok işletme alanında bulunan oyun evleri İstanbul ile çocuklar keyifli vakit geçirecekler. Yaş grubuna uygun olarak tasarlanmış oyun evleri içerisinde birbirinden farklı parçalar yer alıyor. Şık tasarımı, kaliteli ve çocuk sağlığına yönelik üretilen malzeme yapısı ile son derece konforlu.

Üretim yeri Amerika olup, çocukların arkadaş edinmeleri ve paylaşmayı öğrenmeleri adına eğitici oyun malzemeleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan oyun evleri ile çocuklar kendilerini çizgi filmde oynuyormuş gibi hissedecek. Görsel hafızanın oldukça gelişmiş olduğu yaş gruplarında oyun evleri fiyatları ve oyun setlerinin önemi başkadır. Motor becerilerin gelişimi, ruhsal anlamda mutlu çocuklar olmaları adına unutamayacakları renklere sahip.

Turuncu Oyun Evim

Turuncu oyun evleri çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve kaliteli malzemesi ile ebeveynlerin tercihi olan ürünlerimiz arasındadır. Turuncu Oyun Evim içeriğinde mutfak koltuğu, duvar saati, ankastre raflar, şömine, ızgara, mutfak masası gibi malzemeler bulunuyor.

Amerika üretimi olup, çocuk sağlığına uygun malzeme yapısına sahiptir. Pencereleri açık olan Turuncu oyun evim bir adet kapıya sahip. Çocukların birbirini davet edecekleri, birlikte eğlenecekleri ve ebeveynlerin hazırladığı leziz kurabiyeleri yerken mutlu olacakları muhteşem bir ev. Çocukların hayal dünyasının ne denli gelişmiş olduğunu biliyorsunuz.

Bu hayal dünyasına uygun, aktiviteler yaparak daha fazla gelişecekleri bazı alanlar oluşturmak, çocuk gelişimi için idealdir. Bahçenizde ya da evinizin en uygun noktasına oyun evleri İstanbul firmamızdan alarak konumlandıracağınız Turuncu Oyun Evim ile çocuklarınızın hayal dünyasına ortak olacaksınız. Yağmur yağdığında içerisine saklanarak mutluluktan nasıl gülümsediklerini duyabilirsiniz.

Arkadaşlığı öğrenebilecekleri ve birlikte ev işleri paylaşımı yapmak adına sizden gördüklerini uygulayacakları tek alan. Turuncu Oyun Evim üretiminde her detay önemli. Özellikle evin dışında bulunan kapı zili gerçek zillerle aynıdır.

Posta kutusu ise iletişimi öğrenebilecekleri kadar şirin bir tasarıma sahiptir. Kurulumu oldukça kolay, oyun evleri fiyatları arasında yüksek kalitesine rağmen oldukça makul. Koli içerisinde 1 adet olarak tarafınıza gönderim sağlıyoruz. Tüm malzemeler kutu içerisinde titizlikle ambalajlanmış ve orginaldir.

Sevimli Ahşap Oyun Evi

Ahşap malzemenin ne kadar sağlıklı olduğunun bilincinde olarak, çocuklarınıza daha gerçekçi bir tasarım sunuyoruz. Ahşap Oyun Evi oldukça şirin ve şık tasarıma sahip. Ahşap kaydıraklı olan ev, emprenyeli ağaçtan üretilmiştir. Bu yöntem sayesinde ahşap ev uzun ömürlü oluyor ve çeşitli zararlıların uzak durmasını sağlıyor.

Böcek, bakteri ve kurtçukların uzak durması ile içiniz rahat bir şekilde çocuklarınızın oynamasına imkân sağlıyorsunuz. Günümüzde birçok tesis, otel, çocuk alanları, parklar, ev, bahçe, restoran, düğün alanları gibi yerlerde ahşap oyun evleri görmeniz mümkün. Dilediğiniz her an çocuklarınızı mutlu görmeniz ise bulunduğunuz alana bu sevimli ahşap evi alarak onlara sürpriz yapmanız olacaktır.

Ahşap evin en güzel yönü rengarenk ve şirin olmasıdır. Eve çıkan şirin basamaklı merdiven, evden çıkarken kaydırakla inişe hazırlanmak oldukça keyifli olacak. Çocuklarınızın kapıdan güvenle çıkabilmesi için korkuluk düşünülmüştür. Su bazlı boya ile boyanan ahşap ev, demonte olarak tarafınıza gönderiliyor.

Evinizi çocuklarınızla birlikte yaparak, onlara emek vermeyi öğretebilirsiniz. Kolay kuruluma sahip olan ahşap ev, sadece şarjlı matkap ile kurulabiliyor. Penceresinde saksılığı, ahşap pencere kullanımı oldukça gerçekçi. Çok beğeneceğiniz bu tasarımı çocuklarınıza muhakkak almalısınız. Onların yaşam alanlarını güzelleştirerek, mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınıza şirin bir ev hediye etmek istediğiniz her an, oyun evleri İstanbul bölgesinde bizlere ulaşabilirsiniz. İşletmeleriniz için toptan ve perakende oyun evleri fiyatları satış hizmetimiz bulunuyor.

1