Öğretmen ve Ofis Mobilyaları

2008 yılından itibaren Okul Öncesi Eğitim alanında geliştirdiğimiz ürünlerin ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen öğretmen ve ofis mobilyaları toptan ve perakende hizmetimiz sizlerin beğenisine sunuluyor.

Öğretmen masaları, gün içerisinde konforlu bir eğitim vermek adına, öğretmenlerin rahatlığına yönelik üretilmiştir. Toplamda 5.000 mt2 fabrika, depo ve showroomda sergilenen ürünler arasında oldukça tercih edilir bir kategoridir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan

öğretmen ofis mobilyaları ve diğer ürünlerimiz oldukça dayanıklı, kaliteli ve kullanışlı yapısıyla oldukça işlevsel. Üretimde kullanılan teknolojik makineler, uzman ekip ve kaliteli malzemeler ile ortaya çıkan bu kaliteli ürünler öğretmenlerin gün boyu konforlu bir sunum gerçekleştirmesini sağlayacak.

Öğretmen Masası

Okul öncesi eğitimin yoğun talep gördüğü ve çocukların gelişimi adına tavsiye edilen anaokulları, aktif eğitimin yapıldığı ve öğretmenin daha fazla enerji sarf ettiği bir eğitim sürecidir. Bu nedenle, daha verimli bir eğitim süreci adına sağlıklı ve konforlu anaokulu öğretmen masaları kullanmak önemlidir.

Fazla yer kaplamayan, oldukça renkli, çocukların beğeneceği enerjiyi yansıtan renklerle üretilen anaokulu mobilyaları ile öğretmenlerimiz daha rahat bir eğitim sağlayacak. Öğretmenler tarafından yoğun geçen günlerde, sürekli ayakta kalmak ve konuşmak bedeni yormaktadır. Haliyle yorulan öğretmenlerin, eğitim verimliliği düşer. Mobilyalar içerisinde olan öğretmen masaları ile arada dinlenerek enerji toplamak mümkün hale geliyor.

Demonte olarak sevkiyatı yapılan öğretmen masasının montajın oldukça pratik. Sadece şarjlı matkap kullanarak monte edilen masa, kolay kurulum ile hemen eğitime başlamanızı sağlıyor. Masaya monteli bir adet kilitli çekmece bulunuyor. Öğretmen masasında 1. kalite ürünler arasında yongalam yani sunta malzeme kullanılmaktadır. Yongalam malzeme bilindiği üzere, odunlaşmış bitkisel maddelerin kurutulduğu yongalar tarafından sentetik reçine tutkalı sürülerek, sıcaklık, basınç gibi faktörler ile biçimlendirilmesi ile oluşur.

Organik malzeme içeriği ile dayanıklı yapısı bundan gelmektedir. 2 mm boyutunda PVC bant kullanılan malzemelerde, oldukça kaliteli bir öğretmen masası ortaya çıkmaktadır. Üretim süreci 1-7 iş günü arasında gerçekleşmektedir. Siparişlerinizi verebileceğiniz şifre korumalı site altyapımızla, güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.

Öğretmen Dolapları

Öğretmen dolapları içerisine birçok materyal koyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Öğretmenlerin ve öğrenci aktivitelerinden çıkan malzemelerin muhafaza edilmesi adına öğretmen dolapları, anasınıfı mobilyaları kategorisinde en beğenilen ürünler arasındadır. Öğretmen dolaplarında stoplu menteşe bulunuyor. 1. kalite yongalam malzeme kullanılan ürünümüzde, kenar kısımları 2 mm PVC bant ile kaplanmıştır.

Demonte olarak tarafınıza gönderilen masa ürünlerinin kurulumu oldukça kolay. Şarjlı matkap kullanılarak hızlı bir şekilde monte edilen ürünümüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Öğretmen dolap modellerimiz 2 çeşit olarak hizmetinize sunuluyor. 10 renkli bölmeden oluşan dolap modelimiz, kilitli ve oldukça şık tasarıma sahiptir.

Camlı dolap modelimizde ise 3 bölmeli olup; üstte 2 bölmeli cam kapaklı, kilitli dolap bulunuyor. Orta kısımda kilitli, 2 adet çekmece bulunuyor ve alt bölümde kilitli, renkli mobilyadan oluşan 2 bölmeli kapaklı dolap bulunuyor. Tek parça olarak kullanılan dolap modelinin kurulumu ile bu bölmeler tek dolap haline geliyor.

Oldukça şık, konforlu ve işlevsel bir yapıya sahip olan ürünümüzü sipariş vermeniz halinde 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim ediyoruz. Öğretmen dolaplarının renkli olması, okul öncesi öğrenciler tarafından beğenilmekte ve bulunduğu ortama pozitif bir enerji katmaktadır.

Daha eğlenceli bir eğitim geçirerek, öğrenciler ile olumlu ilişki kurmanız mümkün oluyor. Öğrencilerin okul öncesi eğitim ile okulu sevmeleri adına, bulundukları ortamın evleri kadar sıcak, rahat ve bir o kadar renkli olması gerekir.

1