Müzik Aletleri ve Setleri (Orf)

Okul öncesi çocuklar için zihinsel gelişim çok önemlidir. Resim, matematik, yabancı dil ve konuşma derslerinin yanı sıra, kaliteli müzik dersi de mutlaka olmalıdır. Güzel bir müzik dersi için anasınıfı müzik aletleri kullanılmalıdır. Bu aletlerle çocuklar eğlenerek müzik öğreneceklerdir. Bu tarz ürünlerin imal edildiği malzemeler, çocuk sağlığı açısından önemlidir. Kanserojen maddeler içermemelidir. Siz de okul öncesi müzik aletleri satın almak istiyorsanız, öncelikle iyi ürünler satan bir firma tercih etmelisiniz. Çocukların bedensel gelişimi kadar zihinsel gelişimi de önemsenmelidir. Maalesef her okulda böyle etkinlikler yapılmıyor. Ancak hemen bu siteden en güzel müzik aletleri ve orf çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Müzik Aletleri

Çocuğunuzun müzik aletleriyle güzel bir şekilde vakit geçirmesini istiyorsanız okul öncesi müzik aletleri çeşitlerinden seçmelisiniz. Bu aletler örneğin, 11 parçalı müzik seti, 8 sesli ksilefon, ahşap el kastanyet, ahşap marakas, ahşap yumurta shake, askılı küçük davul gibi aletlerdir. Çocuklarınız yaşıtlarıyla eğlenceli bir aktivite gerçekleştirebilir.

Öğretmenlerinin yardımıyla belirli şarkılara eşlik ederek ritim duygusunu geliştirebilir. En uygun anasınıfı müzik aletleri için hiqtoys.com.tr adresini ziyaret edin. Bu sitede her çeşit müzik aletini bulabilirsiniz. Ahşap ve rengarenk müzik aletleri satın alabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygundur. En kaliteli müzik aletleri ve orf tercihlerinizi burada yapabilirsiniz. Şu anda ürünler indirimli fiyata satılmaktadır. Bütçenizi aşmayan, rengarenk oyuncaklarla çocuklarınızın eğlenmesini ve öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

7 parçalı bir müzik seti çok yararlı olabilir. 7 parçalı bir müzik setinin içeriğinde, 2 adet marakas, 2 adet parmak kastanyet, 1 adet el kastanyet, 1 adet üçgen zil, 1 adet saplı zil bulunur. Ürün içeriği zaman zaman değişebilir. Bütün oyuncak çeşitleri AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu ürünün yanı sıra, ahşap ritim çubuğunu da alabilirsiniz.

Oldukça ucuzdur. Sadece ahşaptan imal edilmiştir. Oyuncaklarda CE ve EN-71 testleri uygulanmıştır. Daha sesli müzikler için D zil ürününü kullanabilirsiniz. Bu ürünün sap kısmı ahşaptan imal edilmiştir. Zil kısmı ise deridendir. Rengarenk bir üründür. Koli içerisinde 600 adet bulunmaktadır. Oyuncaklarda su bazlı boyalar kullanılır.

Eğlenceli Ürünler Ve Kaliteli Hizmet

Çocuklarınızın zihinsel ve motor gelişmelerini ilerletmek istiyorsanız, size tavsiye edilen diğer bir ürün ise, 8 sesli ksilefon olmaktadır. Bu ürün ile çocuklarınız hem renkleri ayırt edebilecek, hem de ince ve kalın sesleri ayırt edebilecek. Ürünün gövdesi ahşaptır. Tuşları metaldir. Ses çıkarmak için iki adet çubuğu vardır. 8 sesten oluşmaktadır. Bir kolide 50 adet bulunmaktadır.

Diğer okul öncesi müzik aletleri içerisinden üçgen zil de çok dikkat çekmektedir. Çelikten üretilmiştir. Çubuk ile üçgene vurularak ses çıkarılır. Bir kere vurulunca yüksek ve tiz bir ses çıkarır. Ses, elle üçgene dokunularak kontrol edilir. Ritim çalışmaları için kullanılır. En güzel anasınıfı müzik aletleri arasından bir diğeri ise, davuldur.

Bazı çocuklar davul çalmayı çok sever. Davul 30 santimetre boyutundadır. Tokmak ahşaptır, üzeri ise plastik kaplamadır. BPA, PVC ve FTLAT bulundurmaz. Siyah ve kahverengi renkleri mevcuttur. Daha sıra dışı olan isim nota çanları adlı ürünü de çocuğunuz çok sevecek. Her zil ayrı nota çıkarır. Metalden imal edilmiştir. Her zil farklı renktedir. 8 farklı nota ve 8 parçadan oluşmaktadır. 1 zilin ölçüsü 7×14 santimetre boyutundadır. Kaliteli müzik aletleri ve orf çeşitleri için mutlaka hiqtoys.com.tr sitesini ziyaret etmelisiniz. Oyuncaklar hiçbir zararlı madde içermemektedir.

1