Mutfaklar ve Mutfak Oyuncakları

Çocukların aşçı olma merakı, okul öncesi dönemde oldukça fazladır. İlgi alanlarında meslekler bölümüne ağırlık veren çocuklar, meslekler arasında aşçılık ürünlerini de fazlasıyla seviyor. Yemek yapmamak, malzemeleri kullanmak hem merakını gideriyor hem de hayal dünyalarını geliştiriyor.

Okul öncesi eğitimlerde anasınıfı mutfak köşesi gibi özel aktiviteler yapılıyor. Özellikle ilgi köşeleri hazırlanarak çocukların; müzik, tiyatro, aşçılık ve diğer mesleklerle ilgili hayallerini gerçekleştirmelerine imkân sağlıyor. Evinizde çocuklarınıza oluşturacağınız bir aşçı köşesiyle kendine bir mutfak alanı sağlamış olursunuz. Böylelikle mutfağınızda birçok malzemeyi karıştırmamış ve tehlike altına girmemiş olurlar.

Ürünlerimiz arasında bulunan mutfak köşeleri gerçeğinden farksız. İçerisinde tüm bölümlerin yer aldığı, gerçek mutfak tasarımlarından esinlenilerek üretilmiş renkli mutfaklar çocuklarınızın hoşuna gidecek. Mutfakta kullanmak üzere mutfak oyuncak seti çocuklarınızın aşçılık deneyiminde yardımcı olacak ek ürünlerdir.

Özellikle sebzeler ve mutfak aletleri ile çocuklarınızın oyun alanına bir aşçı mutfağı hazırlayabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun anasınıfı mutfak köşesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Çocuğunuza alacağınız en güzel hediyeler arasında mutfak köşesi muhakkak olmalı.

Mutfaklar ve Mutfak Oyuncak Ürünlerimiz

Okul öncesi anaokullarında kullanılan mutfak oyuncak seti ile çocuklar aktivite sürelerini keyifli değerlendirecekler. Evcilik oyunlarının vazgeçilmezleri arasında olan yemek yapmak gelenek haline gelmiştir. Kız ve erkek çocuklarının ebeveynlerinden gördüklerini uygulamak istemesi gayet doğaldır. Ürünlerimiz ve tüm oyuncak materyallerimiz CE testinden geçmiş, AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Ürünlerimiz arasında bulunan anasınıfı mutfak köşesi ahşap ve plastik malzemeden yapılmıştır. Ahşap ürünlerimizde yongalam kullanıldığı için dayanıklı ve böcek yapmaz özelliğe sahiptir. Her ortamda saklanabilir ve dayanıklıdır. Tüm renkler zararsız su bazlı boya ve baskı tekniği kullanılarak yapılmaktadır.

Ürünlerin kapakları stoplu menteşe ile birleştiriliyor. Demonte olarak sizlere gelen ürünlerimize kolaylıkla montaj yapabiliyorsunuz. Kullanım alanı sizin istediğiniz en uygun alan olarak belirlenebiliyor. Ürünlerimiz; ahşap ada mutfak, ahşap kırmızı mutfak, ahşap mini pembe mutfak, ahşap prenses mutfak, benim rahat mutfağım, büyük gurme mutfağım, büyük şeflerin ahşap mutfağı, çağdaş mutfağım, küçük şeflerin mutfağı, litle cooks kitchen, minik pastalarımın mutfağı, naturel mutfak, özel mutfağım, şefin mutfağı gibi mutfak tasarımlarımız bulunmaktadır. Mutfakta kullanılacak bazı ürünler oldukça orginaldir.

Çocukların çok beğenecekleri bu ürünler ile mutfakta harikalar yaratacaklar. Yardımcı mutfak ürünlerimiz; ahşap sebze kesme seti, alışveriş arabası, aşçı mini mutfak seti, mutfak seti, renkli metal tencere servis seti ve yemek takımı seti ile tüm çocukların mutfak eksiği kalmayacak. Ayrıca anasınıfı mutfak köşesi fiyatları çocuklarınızın mutluluğunun yanında oldukça ucuz kalacak.

Mutfak Oyuncak Teslimat ve Sipariş

Mutfak ürünlerimizin boyutları ürüne göre farklılık göstermektedir. En sevilen mutfak oyuncak seti demonte olarak tarafınıza gönderilir. İçerisinde kullanım ve kurulum şeması bulunduğu için, adımları takip ederek kolaylıkla kullanırsınız.

Plastik malzemelerin kullanımı ve montajı kolaydır. Tüm parçaları kutunun içerisinde olup, teslimatta sorun olduğunu düşünüyorsanız kargo personeli yanında bakarak tutanak tutturmanız gerekiyor. Ahşap ürünlerimizde ise detaylı bir üretim söz konusudur. 1. sınıf yongalam malzeme kullanılan ürünlerimizde, kapılarda stoplu menteşeler kullanılmaktadır. Kullanılan vidalar hızlı bir şekilde monte edeceğiniz şekildedir.

Ahşap ürünlerde çarpmalara karşın kenarlıklara kullandığımız pvc bant 2 mm kalınlığındadır. Bu nedenle olumsuz bir durumda yumuşak etki gösterir. Tüm standart ve belgelere sahip olan ürünlerimizin çocuklara herhangi bir zararı yoktur. İçerdiği malzemeler kapsamlı ve kaliteli için anasınıfı mutfak köşesi gerçek mutfaklar gibidir. Plastik mutfaklar ise masallar çıkmışçasına renklidir. Kalitesine göre anasınıfı mutfak köşesi fiyatları neredeyse maliyetinedir.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 >