Anaokulu Mobilyaları

Anaokulu kurumları içerisinde bulunması gereken pek çok temel mobilya vardır. Bu mobilyaların çocukların ihtiyaçlarına uygun olarak gelişim düzeylerine uygun olarak tasarlanmış olması gerekir. Okul öncesi dönemde çocuklar çevrelerinde bulunan nesneler ve eşyalar aracılığıyla eğitimlerini tamamlar. Bunların bilincinde olarak sitemiz içerisine anaokulu mobilyaları kategorimiz içerisinde pek çok farklı türde ürün bulunduruyoruz Anaokulu mobilyaları kategorimiz içerisinde; anaokulu dolapları ve dolap setleri, montessorı mobilyaları, anaokulu masaları, anaokulu sandalyeleri, öğretmen ve ofis mobilyaları, kitaplıklar, ayakkabılık, portmanto ve galoşluklar, anaokulu yatak ve kampet, oturma grupları yastık ve minderler, yazı tahtaları, duvar panoları, milli levhalar, aynalar, duvar aktiviteleri ve boy cetvelleri, diş fırçası ve ecza dolabı, çit ve kalorifer kaplama sayfalarımız bulunuyor. Sayfalarımız içerisinde çocukların eğitimi ve temel ihtiyaçları için özel olarak üretilmiş ürünlerimiz bulunuyor. Anaokulu mobilyası ihtiyaçlarınız için sitemiz içerisinde bulan yüksek kaliteli ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Anaokulu Mobilya Çeşitleri

Anaokulu kurumları girişlerinde mutlaka çocukların ayakkabılarını çıkarttıktan sonra ayakkabılarını yerleştirmeleri için bir dolap, galoşların giyilmesi ve çıkartılması için bir galoşluk bulunması gerekir. Çocukların okul öncesi dönemde düzenli olarak diş fırçalama alışkanlığı kazanması önemli bir kazanımdır. Bu nedenle anaokulu içerisinde mutlaka diş fırçası kutusu bulunmalıdır. Çocukların kendilerini veya arkadaşlarını yaralamaları ihtimaline karşı içerisinde ilk yardım için gerekli malzemelerin bulunduğu bir ecza dolabının da kurum içerisinde bulunması gerekir. Çocukların öz bakım ihtiyaçlarını giderebilecekleri her tür mobilyanın temin edilebildiği sitemiz içerisinden alışveriş yaparak indirimli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Anaokulu mobilyaları içerisinde mutlaka sınıfta çocukların boylarına uygun olarak üretilmiş masalar ve sandalyelerin bulunması gerekir. Sitemizde içerisinde anaokulu mobilyası kategorimiz içerisinde pek çok çeşit anaokulu masası ve anaokulu sandalyesi bulunuyor. Birleştirilebilir ve ayrılabilir özelliklere sahip renkli masalarımızdan temin etmek isteyenlerin sitemizi ziyaret etmesi yeterli oluyor. Okul öncesi eğitim içerisinde olmazsa olmaz mobilyalardan biri de aynalardır. Aynalar hem çocukların kendilerini tanıyabilmeleri hem de arkadaşlarıyla aralarındaki farkları kavrayabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Sitemiz içerisinde farlı temalar ile süslenmiş pek çok boyda ve modelde ayna bulunuyor. Sitemizden temin edeceğiz aynalar ile çocukların gelişimlerine destek olabilirsiniz.

Anaokulu Mobilya Ürünleri

Çocukların serbest zamanlarında, grup çalışmalarında, öğretmenle yapılan sınıf etkinliklerinde kullanmaları için tasarlanmış olan minderler ve yastıklar bulunur. Sitemiz içerisinde farklı renklere, modellere ve dokulara sahip minder ve yastıklara sıkça yer veriliyor. Çocukların konforu ve güvenlikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan anaokulu mobilyaları oldukça uygun fiyatlarla sitemizde bulunuyor. Okul öncesi kurumları içerisinde mutlaka yazı tahtası ve panolar bulunmalıdır. Çocuklar yazı yazmak ve resim çizmek için, görsel eğitim almak için yazı tahtalarına ihtiyaç duyarlar. Öğretmenler sınıf içerisinde bulunan duvar panolarının üstüne çeşitli bilgiler ve görseller asarak çocuklara zengin öğrenme ortamı sağlamış olurlar. Anaokulu mobilyaları sayfamızdan yazı tahtaları ve duvar panolarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Sadece okullar için değil evde de kullanabileceğiz yazı tahtalarını renklendirerek çocuklar için daha çekici hale getirdik. Çocuklar için en temel eğitimi sağlayan kitapların düzenli ve temiz kalması için kullanabileceğiniz kitaplıkları sizin için yeniledik. Çocuklarımızın ihtiyaçlarının hiçbirini gözden kaçırmadan olabildiğince zengin ve işlevli anaokulu mobilyası seçeneklerimizle çocuklarımıza ve öğretmenlerimize destek olmaya, eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya gayret ediyoruz. Sitemiz içerisinde bulabileceğiniz öğretmen ve ofis mobilyaları ile çok daha rahat çalışacak, çocukları gözlemleme konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ayrıca sitemizde bulunan, dünyanın pek çok ülkesinde kullanılan montessori mobilyalarına göz atmanızı da tavsiye ediyoruz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 3 ... 14 >