Kukla Sahneleri ve Aksesuarları

Okul öncesi ve eğitim hayatı boyunca kukla gösterileri gelenekleşmiş materyaller arasındadır. Çocukların taklit yeteneğini, tiyatro ve sanatsal faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri önemli bir etkinliktir. Aktivitelerde kullanılacak olan bazı ürünler özellikle çocuk tiyatrolarında ve drama etkinliklerinde işlevsel bir niteliğe sahiptir. Kukla gösterilerini, çocukların sunmasına yönelik geliştirilen gölge oyunu materyallerimiz ile sanatsal faaliyetlerin gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Ürünlerimiz arasında yer alan; çizmeli kedi kukla sahnesi, mantar kukla sahnesi, tiyatro sahnesi, milli kahramanlar kukla sahnesi ve kardan adam kukla sahnesi kullanım olarak ayaklı ve masa üstü olarak kullanıma uygundur. Çocuklar için oluşturulmuş olan anasınıfı kukla köşesi fiyatları oldukça makul ve yüksek kalitelidir. Okul öncesi eğitim veren eğitim kurumlarında özellikle sanatsal faaliyetlerin gelişmesi adına müzik köşesi, drama köşesi ve anasınıfı kukla sahnesi köşesi oluşturulur. Bununla birlikte sahnede hünerlerini sergileyen çocuklar, hayal gücünü kullanarak hikâye oluşturur ve seslendirmesini yaparak diyaloglarını geliştirir. Kukla setleri ile diğer oyuncuların katılım sağlayacağı ve ortaya birbirinden güzel görüntülerin çıktığı kukla sahnesinde çocuklar fazlasıyla eğlenecek. Kukla ürünlerimiz arasında; aile kukla seti, kumaş meslekler kukla seti, metal kukla askılığı ile farklı tiyatro oyunları gerçekleştirebileceksiniz.

Kukla Sahneleri ve Aksesuar Ürünlerimiz

Çizmeli kedi kukla sahnesi; çizmeli kedi baskısının olduğu, ayaklı olarak üretilmiş olan hayal gücünü geliştirebilecekleri oldukça güzel bir üründür. Çocukların karşılıklı olarak seslendirme yapabilecekleri, kukla aksesuarları ile daha fazla oyun geliştirecekleri keyifli bir oyun. Çizmeli kedi sahnesi ve diğer tüm ürünlerimiz; AB ve TSE standartlarında, CE ve EN-71 testlerinden geçmiş ve kaliteli su bazlı boyalardan üretilmiştir. Okul öncesi etkinliklerde kullanabileceğiniz anasınıfı kukla sahnesi için kullanabileceğiniz ürünler arasında kardan adam kukla sahnesi vardır. Özellikle yılbaşı döneminde çocuklar için güzel bir aktivite olarak kullanabileceğiniz bir etkinlik materyalidir. Çocukların kar ve kardan adamı ne denli sevdiğini herkes bilir. Dilediğiniz zamanda kullanılabilecek ve her anaokulunda olması gereken bir üründür. Tüm kukla sahnesi ürünlerimiz anasınıfı kukla köşesi fiyatları olarak uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Mantar kukla sahnesi ile kendisini ormanda hayal edecek ve hayal gücünün sınırlarını zorlayacak. Milli kahramanlar kukla sahnesi denildiğinde akıllara Hacivat ve Karagöz geliyor. Geleneksel kukla gösterilerimizin çocuklara aktarılması adına en beğendikleri gösteriler arasında yer alıyor. Hacivat ve Karagöz’ün aralarındaki diyaloglar, çocukları güldürecek ve kendi cümleleriyle oluşturdukları gösterilerde ortaya oldukça komik bir gösteri çıkacak. Tiyatro kukla sahnesi bilindik logosuyla gülen yüz ve ağlayan yüz simgesinin baskısıyla sizlere sunuluyor. Çocuklardaki sanatsal faaliyetlerin gelişmesi adına okul öncesi drama oyunlarına katılımları çok faydalıdır.

Neden Kukla Sahnesi?

Kukla sahnesi köşesi, müzik köşesi ile birlikte aynı alanlarda yer alıyor. Çocukların sanatsal faaliyetlere bakış açısını tamamen değiştirecek ve onlara daha farklı bir alan açacaksınız. Evinizde ya da okul öncesi anasınıfı kukla sahnesi kullanımı yaygındır. Fazla alan kaplamayan ve dilediğinizde bulunduğu alanı bir tiyatro sahnesine dönüştürebileceğiniz materyallerimiz, kaliteli ve uygun anasınıfı kukla köşesi fiyatları ile hizmetinize sunmaktayız. Çocuklara hem faydalı hem de eğlenceli bir aktivite alanı sunmuş olacaksınız. Evinizin bahçesinde kolay kurulum ile doğum günü partilerinde kullanılabilecek olan bu ürünle, davetlilere ufak bir sürpriz yapabilirsiniz. Çocukların seslendirme yapması, taklit yetenekleri ve dil gelişimi açısından oldukça önemlidir. Kukla aksesuarları arasında bulunan; kumaş meslek grupları kuklası ile çocuklar meslekleri tanıyacak ve hayal gücünü geliştirecekler. Aile kukla setleri ile aile birliğini öğrenecek ve okul dönemine daha iyi hazırlanacaklar. Metal kukla askılığına ise kuklaları asarak, gösteriye uygun kullanım sağlayabilirsiniz.

1