Kukla Kostüm Drama

Okul öncesi eğitim içerisinde büyük yer sahibi olan drama etkinlikleri çocukların bütün gelişim alanlarını destekleyerek etkili ve verimli bir süreç yaşanmasını sağlar. Drama etkinlikleri sayesinde çocukların yaratıcılıklarının gelişmesinin yanı sıra kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri, kendilerine ve akranlarına saygı duymayı öğrenmeleri sağlanır.

Drama etkinlikleri boyunca çocuklar çeşitli rollere girerler. Rol oynama çocuklara kendilerine güven duymayı, cesaretlenmeyi ve ön yargısız olmayı öğretir. Öğrenciler rol oynama süresince büründükleri role uygun davranışlarda bulunurlar. Role uygun cümleler kullanırlar. Çocukların rahat edebildikleri, kendilerini güvende hissettikleri ve yaratıcı olmalarına izin verilen ortamlarda çok daha başarılı bir şekilde rol oynadıkları gözlemlenir.

Okul öncesin eğitimde drama etkinliklerine kullanılacak anasınıfı kostüm modelleri ve kukla modelleri sitemizde bulunan kukla-kostüm-drama kategorimizin içerisinde yer alıyor. Kukla fiyatları ve drama materyalleri hakkında bilgi edinmek için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sitemizden yapacağınız ürünler için kargo parası ödemek zorunda kalmazsınız.

Kukla Sahneleri ve Aksesuarları

Okul öncesi eğitim kurumlarında gerçekleşecek drama etkinlikler içerisinde sıkça yer alan kuklalar, sitemiz üzerinden satışa sunuluyor. Kukla-kostüm-drama kategorimiz içerisinde pek çok farklı modelde kuklaya sahip olabilirsiniz.

Kukla kategorimiz içinde; çizmeli kedi kukla sahnesi, kardan adam kukla sahnesi masa üstü, kumaş aile seti 10’lu, kumaş meslekler kukla seti, mantar kukla sahnesi, mantar kukla sahnesi masa üstü, metal kukla askılığı, milli kahramanlar kukla sahnesi, tiyatro kukla sahnesi ve daha pek çok ürün bulunuyor. Ürünlerimizin tamamı çocuklar için özel tasarlanmış, gelişim düzeylerine uygun ve eğitici ürünlerdir.

Kukla modelleri arasında sitemiz içerisinde tercihler yapabilir, sınıfta veya evde düzenleyeceğiniz drama etkinliklerini zenginleştirebilirsiniz. Anasınıfı kostüm modelleri yardımı ile çocuklara pek çok kavramı öğretebilir, etkili drama etkinlikleri hazırlayabilir, çocuklarla verimli saatler geçirebilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini kullanmalarını sağlayacak, yaratıcı oyunlar kurabilecekleri kuklalar ile çocukların hem eğlenecekleri hem de gelişecekleri oyunlar kurmak artık çok kolay. Sitemiz üzerinden kukla modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca kukla fiyatları konusundaki indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Drama etkinlikleri çocuksuz, çocuklar kuklasız kalmasın.

Drama Etkinlikleri İçin İhtiyacınız Olan Materyaller

Drama etkinlikleri içerisinde çeşitli materyaller kullanmak çocukların yaratıcılıklarını kullanmalarına olanak sağlar. Drama etkinlikleri çocukların çeşitli kavramları daha kolay ve akılda kalıcı şekilde öğrenebilmeleri için oldukça faydalıdır.

Meslekler haftasında düzenleyeceğiniz drama etkinlikleri içerisinde kullanmanız için özel olarak hazırladığımız kumaş meslekler kukla setini kullanarak çocuklarla beraber gerçekleştireceğiniz drama etkinliğinin verimini en üst seviyeye çekmeyi amaçlıyoruz. Kumaş meslekler aile setimizin içerisinde; çiftçi, aşçı, polis, itfaiyeci, hemşire, öğretmen, postacı, hemşire, doktor ve trafik polisi ürünlerimiz yer alıyor. Kumaş kukla aile setimiz sayesinde ise ailemi tanıyorum temalı drama etkinlikleri içerisinde kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyoruz. Kukla kumaş aile setimiz sayesinde çocukların ince motor gelişimlerini destekleyebilir, duygularını rahatça ifade etmelerine olanak sağlayabilir, canlandırma konusunda kolaylık sağlayabilirsiniz.

Kukla modelleri ve kukla fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar drama etkinlikleri içerisinde girecekleri rollere uygun olarak giyinmekten zevk alırlar. Bu nedenle drama etkinlikleriniz içerisinde kostüm kullanmak hem çocukların etkinliklere daha istekli katılmalarını hem de kazandırmak istenen kavramların daha anlamı olarak anlaşılmasını sağlar.

Sitemizde bulunan anasınıfı kostüm modelleri ürünlerinden faydalanarak daha verimli drama etkinlikleri hazırlayabilirsiniz. Polis kostümü, ressam kostümü ve daha pek model için sitemize mutlaka göz atın. Çocuklarımızın eğitim süreçlerini desteklemek amacıyla ürünler üretmeye ve en uygun fiyatlarla sizlere buluşturmaya devam ediyoruz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 >