Kitaplıklar

Birbirinden renkli kitaplıklardan kitap okumak, çocuklar için oldukça keyiflidir. Çocuklara kazandıracağınız en güzel şey kitap okuma alışkanlığıdır. Bunun için kitapların göz önünde bulunması ve kendisine çekmesi önemlidir. Renkli, portatif ve ulaşılabilir yapısıyla anasınıfı kitaplık kullanımı artış gösteriyor. Günümüzde okul öncesi eğitim talep görmekte ve bu anlamda, anaokulları farklılık yaratmak istemektedir.

Klasik anaokulu anlayışından uzak olarak, daha bilinçli bir düşünce yapısıyla çocukların hayallerine yolculuk yapmaktalar. Bu yolculukta oldukça ilginç tasarımlar, materyaller ve ürünler kullanmanın önemine varan anaokulları, özellikle kütüphanelerini değiştirmekle işe başlıyorlar. Renkli ve çocukların ulaşabileceği yükseklikte olan anasınıfı kitaplık modelleri alandan tasarruf sağlıyor. En güzel kitapları, raflara koyabilecek ve çocukların kendilerinin almasını sağlayarak kitap alışkanlığını kazandırabileceksiniz.

Anaokulu dışında evinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz kitaplık ürünlerimizle, çocuğunuzu kitap okurken bulabilirsiniz. Kütüphaneler genellikle ortak kullanımlı olduğu için çocuklar çoğu zaman kitap istemek için sizden yardım ister ya da istemekten vazgeçer. Birbiriyle sıkışık kitaplar arasından hikâye kitabı bulmak ise zorlu bir süreç gibi gelir. Kitaplıklarımızı satın alarak çocuğunuza çok güzel bir hediye verebilirsiniz. Kitaplıklar bölümünde en uygun anasınıfı kitaplık fiyatları arasından seçim yapmanız oldukça kolay.

Kitaplık Ürünlerimiz

Kitaplık seçiminizde önceliğiniz çocuğunuzun yaş gurubu olabilir. Anaokullarında kullanımda ise birkaç kitaplığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaş gruplarına göre dizeceğiniz anasınıfı kitaplık ürünümüzde ulaşım kolay olacağından, çocukların her an kitapla etkileşim halinde olmasını sağlayacaksınız. Çocukların görsel hafızaları davranışlarına her zaman yön vermektedir.

Kitapların olduğu bir ortamda vakit geçiren çocuk, muhakkak kitap okumayı kabullenecek ve isteğiyle ulaşacaktır. Kitap okumak zorlama ile değil, sevdirme yöntemi kullanılarak kazandırılan bir alışkanlıktır. Hayal dünyasını şekillendirerek, zamanla daha fazla okuma isteğine sahip olacaktır. Ahşap renkli anasınıfı kitaplık modelleri ürünümüzün özelliği; renkli bölmelere sahip olması ve dikdörtgen formudur.

Alt bölmesinde 2 adet kutu bölüm bulunuyor. Üst kısmında ise 3 adet enlemesine yerleştirilmiş üst üste rafları bulunuyor. Kitapların teşhiri adına ön kısmının görünmesi sayesinde çocukların kitapları görerek okuma isteğini artıracaktır. Çift yönlü kitaplıkta ise orta noktada konumlandırabileceğiniz kütüphane, mağaza sistemi gibi çift taraflı olup incelenebiliyor. Diğer ürünler arasında ise çok amaçlı raf ve renkli delikli kütüphane modeli bulunuyor. Çok amaçlı rafları ister kütüphane ister raflık olarak, uygun anasınıfı kitaplık fiyatları ile kullanabilirsiniz.

Neden Kitaplık?

Kitaplık okul öncesi, sonrası, eğitimin devam ettiği, iş hayatında ve her alanda bulunması gerekli en özel alışkanlıklar arasındadır. Kütüphane, anasınıfı kitaplık ve kitap okuma kazanımı ise bir alışkanlıktır. Alışkanlıklar bilindiği üzere bebeklik evresinde başlar, ailede şekillenir, okulda daha fazla kalıplaşmış hale gelir.

Sonradan kazanılan alışkanlıklarda ise çocuklar zorlanır. Kitap okumanın ders ve bir görev olmadığını çocuklara aşılamanız en önemli detaydır. Hayal gücünü geliştirebilecekleri anasınıfı kitaplık modelleri içerisinde kendilerini bulabilecekleri, teknolojinin sayfalara uyarlanmış hali olduğunu anlatabilmeniz halinde kitap okumayan çocuk kalmayacaktır. Çocukların oyun alanları, uyku alanları, kütüphane ve çalışma alanları çok önemlidir. Hikayeler, masallar, eğitici ve öğretici kitaplar sayesinde keyifli zaman geçiren çocuklar, sağlıklı bireyler olarak sürece devam eder.

Kitaplık bir yaşam alanının olmazsa olmazıdır. Bu yaşam alanının ise çocukların renkli dünyasına uyum sağlaması oldukça önemlidir. Hayallerini geliştirmek adına doğadan aldıkları renkleri her yerde görmek isteyen çocuklar, renklerle bütünleşir. Anaokullarındaki eğitimcilerin oldukça bilinçli olması ve aldıkları pedagojik eğitim sayesinde, çocukların imgelemeleri, istedikleri, hayal gücü, hayattan beklentileri tek tek tespit ediliyor. Geleceğin çocuklarımız olduğu bilinci ile birlikte hareket ederek, en uygun anasınıfı kitaplık fiyatları ürünlerimizle onları mutlu edebiliriz.

1