Kaydırak Salıncak ve Tahterevalliler

Çocukların eğlence adına aklına gelen ürünler kuşkusuz salıncak, kaydırak ve bahçe tahterevalli ürünleridir. Keyifli bir oyun alanında olması gereken bu üç şey, çocukların enerjilerini atabilecekleri, denge koordinasyonuna sahip olabilecekleri ve gün içerisinde egzersiz yapabilecekleri ürünler arasındadır.

Çocukların bedensel ve ruhsal gelişimleri açısından mutlu olmaları ve spor yapmaları önemlidir. Bazı oyunlar çocukların hareketsiz kalmasını sağlar. Gün boyu sadece oyuncaklarıyla sabit bir alanda oynayan çocukların; kas, kemik ve bedensel gelişimleri olumsuz yönde etkilenir. Kemik gelişimi adına esnek hareketler yapması, el becerilerini kullanabilecekleri oyunlar önemlidir.

Bu anlamda kamuya açık parklarda sıklıkla görülen salıncaklar, kaydırak salıncak set ve tahterevalli gibi aktiviteli ürünler çok yararlıdır. Artık günümüzde evlerin bahçelerinde, işletmelerde, iç ve dış mekânda bu ürünlerle karşılaşmanız mümkün. Kullanılan ebatlar ve modeller değişiklik gösterse de kullanım amacı her çocuk için aynıdır. Eğlenmenin odak noktası olduğu bu ürünlerde, egzersiz yapmaları adına ekstra bir çaba sarf etmeyecekler.

Sürekli hareketli bir oyun alanında, enerjilerini atabilecekler. Ürünler arasında farklı modeller mevcuttur. Özellikle kaydıraklı salıncak fiyatları hem uygun hem de malzemesi oldukça kalitelidir. Yaş guruplarına göre okul öncesi olarak kullanılması, anaokulları tarafından yoğun talep görmesini sağlıyor. Anaokullarının bahçelerinde ve iç mekanlarında görmeniz mümkün.

Extreme Hız

Bu model bilindik kaydıraklardan farklı olarak tasarlanmıştır. Roller Coester ile dilerseniz bahçenizde mini bir parkur oluşturabilirsiniz. Tasarımı lunapark trenine benziyor ve oldukça renkli. Okul öncesi kullanıma uygun olan bu ilginç kaydırak, bir adet girişli arabaya sahiptir. Okul öncesi dışındaki büyük yaş grubundaki çocuklar tarafından da bahçe tahterevalli kolaylıkla kullanılabilen bir yapıya sahiptir.

Raylara oturan tekerlekleri ile merdivenlerden tırmanarak çıkan çocuğunuz, aracın içine girerek, aracıyla birlikte kayacak. Oldukça keyifli olan bu kaydırak, dengeyi kurmasına yardımcı olacak. El becerisi, tutunma, güç kullanma, merdivenden tırmanarak bacak egzersizi yapma ve kayarken dengede durma gibi koşulları aynı süre içerisinde yerine getiriyor. Dış mekânda kullanılabilen, hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmiş olan bu parkuru, yerinden kaldırmayacaksınız. ABD üretimi olup gerekli tüm belgelere sahiptir.

Kolay kurulum, hızlı teslimat ve kaydıraklı salıncak fiyatları uygun fiyatıyla bu kaydırağa sahip olmak çok kolay. Birçok kaydıraklı ürün alternatifi arasında kaydırak salıncak set ürünümüz de oldukça tercih edilmektedir. Kaydıraklı salıncak setimiz 3 model olarak tasarlanmıştır. İlk tasarım; bir adet salıncak ve bir adet kaydıraktan oluşuyor. İkinci tasarım; orta bölmede kaydırak, iki yanında ayrı salıncak olarak tasarlanmıştır.

Üçüncü tasarım ise kaydırak sevenlere uygundur. Orta bölmede tek salıncak, iki ayrı yanda ise birer adet kaydırak bulunuyor. Aynı zamanda sadece kaydırak olarak tekli ve meyveli eğlence adası gibi çoklu kaydırak modellerimizde mevcuttur.

Tahterevalli

Bahçelerin olmazsa olmazı bahçe tahterevalli arkadaş oyunları için idealdir. Çift kişilik oynanan bu üründe, karşılıklı olarak çocukların eğlenmesini sağlayacaksınız. Zürafa tahterevalli modelimizde, tutma alanları zürafa olarak tasarlanmıştır. Renkli ve hayvan figürlü kaydıraklı salıncak fiyatları ile bu ürün, çocuklar tarafından tercih ediliyor.

Tahterevalli modellerimiz; çocukların beğeneceği, güvenli tutuş, iki tarafta rahat koltuk, dayanıklı poli malzemeden üretilmiş bir üründür. Kullanımı rahat olup, diledikleri gibi oynayabilecekleri, denge sağlayarak kasların gelişime yardımcı olacak, egzersiz nitelikli oyun malzemeleridir. Çocukların arasında tatlı bir rekabet yaşayacakları bu ürünle, enerjilerini rahatlıkla kullanabilecekler.

Anaokulu, işletme, bahçe, iç ve dış mekanlarda kaydırak salıncak set kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Renkleri hem çocukları eğlendirecek hem de sizlerin içinizi ısıtacak. Çocuklarınızın mutluluğuyla birlikte sizde mutlu olacak ve çocukluğunuza dönmek isteyeceksiniz. Hafızalardan silinmeyecek güzel anlar için, bu ürün unutulmazlar arasında olacak.

1