İlkokul Akıl Oyunları

Akıl oyunları çocukların IQ oranlarını arttırarak mantıklı düşünme, problem çözebilme gibi becerilerini geliştirir. Akıl oyunları sayesinde çocukların hafızaları güçlendirilmiş olur. Çocuklar daha fazla stratejik düşünme yetisine sahip olurlar.

Görsel zeka becerileri gelişerek öğrenme hızları arttırılır. İlkokul zeka oyunları çocukların mantıksal düşünce işlevlerini arttırarak inovatif düşünce ve davranış becerilerini fark edilir derecede geliştirebilirler. Bu nedenle okullarda ve evlerde çocuklarla beraber akıl oyunları oynamak oldukça önemlidir. İlkokul düzende olan çocuklarla oynanabilecek pek çok çeşit zeka oyunları bulunur. Bu oyunların oynanması zevkli olduğu kadar eğiticidir de. Sitemizde bulunan ilkokul eğitici oyunlar kategorisi içerisinde onlarca zeka oyunu buluyor.

Bu oyunların çocuk tarafından oynanması bilişsel gelişimlerinin desteklenmesi açısından oldukça önem taşıyor. İlkokul eğitici oyunlar sayesinde çocukların kavrayış yetenekleri gelişerek daha kolay öğrenmeleri ve öğrendiklerini hafızalarında tutmaları sağlanmış oluyor.

Zeka Oyunları

Zeka oyunları sayesinde ilkokul döneminde bulunan çocukların beyinlerinin yüksek performans göstermesi mümkün hale geliyor. Zeka oyunu oynayan çocukların daha mantıklı ve daha isabetli kararlar alabildikleri gözlemleniyor. İlkokul zeka oyunları sayesinde çocukların kavrama, bilinçaltının etken hale gelmesi ve anlama becerilerin hızlanması gibi olumlu durumlar meydana geliyor.

Zeka oyunları bazı durumlarda tek başına, bazı durumlarda ise grupla oynanması gerekir. Her iki yöntemde de zeka oyunları bilişsel ve sosyal gelişimi destekler. Sitemizde bulunan ilkokul zeka oyunları sayfamızda hem bireysel ve grup ile oynanabilecek pek çok çeşit zeka oyunu buluyor. Bireysel olarak oynanabilecek oyunlar arasında; Hen Find Egg (tavuklar yumurtalarını arıyor) gibi pek çok oyun bulunuyor. Grup olarak oynanabilecek Hi-Q Toys Dört Dörtlük, Hi-Q Toys Go Oyunu, Hi-Q Toys Reversi, Hi-Q Toys Yarıştan Kopma gibi pek çok ürün sitemizde yer alıyor.

Siz de ürünlerimizden edinerek gerek öğrencilerinizle gerek çocuklarınla verimli saatler geçirebilir çocukların gelişimine destek olabilirsiniz. İlkokul eğitici oyunlar ile aileler çocuklarını daha iyi tanıma fırsatını elde ederler. Aileler çocuklarının farklı alanlardaki ilgilerini ve becerilerini keşfederek daha doğru yönlendirmelerde bulunabilir. Bu sayede aileler çocuklarını daha etkin bir şekilde yönlendirebilir aynı zamanda çocuklarıyla çok daha etkili bir iletişim içine girmiş olurlar.

İlkokul Eğitici Oyunlar

İlkokul düzeyine uygun olan eğitici oyunlar sayesinde çocuklarda dikkat ve odaklanma gelişmesi sağlanarak konsantrasyonları arttırılmış olur. Çocuklar hem eğitici oyunlara daha motive olurlar, hem de eğitsel zekaları artmış olur. İlkokul eğitici oyunlar pek çok farklı formlarda ve çeşitlerde karşımıza çıkıyor. Her eğitici oyun farklı bir kazanıma hitap ederken aynı zamanda farklı gelişim düzeylerini geliştiriyor.

Sitemiz içerisinde bulunan çeşit çeşit eğitici oyun sayesinde çocuklar hem eğlenecek hem de gelişecekler. Hafıza oyunları, puzzle, el göz koordinasyonu oyunları ve satranç oyunu sayesinde çocukların bütün gelişim düzeylerini desteklemek mümkün. Zeka ve akıl oyunları sayesinde çocuklara çok daha etkin bir çalışma yöntemi kazandırmanız da mümkün. Çocuklar eğitici oyunlar oynama süreçlerinde hem kendilerini de hem stratejik yöntemleri çok daha kolay tanırlar.

Bu sayede çocuk nasıl bir kavrama yeteneğine sahip olduğunu anlayarak kendine uygun yeni öğrenme yöntemleri bulabilir. İlkokul zeka oyunları sayesinde çocuk detaylara takılmak yerine geniş bir bakış açısına sahip olması gerektiğini öğrenir. Bu sayede çocuğun kişisel bakış açısı genişletilmiş olur. Bakış açısı gelişen çocuklarda başarı oranı her zaman daha yüksektir. Siz de çocuklar için oldukça faydalı olan eğitici zeka oyunlarına sahip olmak istiyorsanız sitemizde bulunan ilkokul zeka oyunları sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 3 >