Hi-Q Toys 4 İşlem Oyunu
Hi-Q Toys 4 İşlem OyunuHi-Q Toys 4 İşlem Oyunu - Hi-Q Toys Eğitici ve Öğretici Oyuncak
Hi-Q Toys 4 İşlem OyunuHi-Q Toys 4 İşlem Oyunu - Hi-Q Toys Eğitici ve Öğretici Oyuncak
Hi-Q Toys 4 İşlem OyunuHi-Q Toys 4 İşlem Oyunu - Hi-Q Toys Eğitici ve Öğretici Oyuncak

Hi-Q Toys 4 İşlem Oyunu (AKY-XJ0007)

Marka : Hi-Q Toys
Barkod : 6920189922884

Hi-Q Toys AKY-XJ0007 4 İşlem Matematik İlkokul Akıl Oyunları

4 işlem oyunu ya da yurt dışında bilinen ismiyle Number Calculation Games, çocukların matematik becerilerini geliştirmek için tasarlanan harika bir oyun. Oyunun mantığı çok basit ve oynaması çok zevkli. 2, 3 ya da 4 kişi olarak 4 işlem oyununu oynayabilirsiniz.

Oyunun mantığı çok basit. Oyun kutusu içerisinden 4 adet platform ve 3 adet de zar var. Bunlara ek olarak bir de 4 farklı renkte halkalarınız var. 4 işlem oyununu 4 kişi oynadığını farz edelim. Oyunculardan biri ortaya 3 zarı atar ve gelen sayılar ile 4 işlemden birini yapar. Mesela 3,3 ve 4 zarlarının geldiğini düşünelim. Oyunculardan biri halkasını alır ve oyun platormunun üzerinde bulunan 2 sayısına geçirir. Diğer oyuncular ona 2 sayısını nasıl buldun diye sorar ve çocuk da 3 ile 3’ü topladım, ardından 4’ü çıkardım ve sonucu 2 buldum der. Veya halkalardan biri 10 sayısının üzerine de gelebilirdi. Bu da 3+3+4 sayılarının toplamı 10 olduğu için.

Kısacası oyunda 4 işlemden herhangi birini kullanabilirsiniz ve çıkan sonuçları oyun platformu üzerinde işaretleyebilirsiniz. Yalnız dikkat edin yanlış hesaplama yapıp puan kaybetmeyin.

Aşağıya da oyunun nasıl oynandığına dair bir video koyduk. Ona da göz atmayı unutmayın.

Tüm oyuncaklarımız AB ve TSE standartlarına uygundur.

Oyuncaklarımız CE ve EN-71 testlerine sahiptir.

BPA,PVC ve FTLAT içermez.


Koli içi adeti:48

Benzer Ürünler