Ücretsiz Kargo – 15 Gün Koşulsuz İade

  • Kaliteli Ürünler Sağlıklı Nesiller…
  • Çağrı Merkezi: (212) 485 33 40
TÜM KATEGORİLER
Genişlet Daralt

HiQ Toys okul öncesi eğitim materyalleri üretiyor.

Firmamız 2008 yılında Okul Öncesi Eğitim materyalleri ve donanımları ithalatı ile işe başlamıştır. Ürün gamını ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak ithalatın yanı sıra toplam 5000 m² kapalı fabrika, depo, showroom alanı ile üretim otomasyonuna öncelik veren makine parkuru ile sektöre yön ve hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle birlikte Türkiye genelinde toptan ve perakende ağı bulunan firmamız okul öncesi mobilya ve donanımları, ofis ve okul dolapları, eğitim malzemeleri ve eğitici oyuncakları, montessori eğitim materyalleri, dış ve iç alan park ve bahçe grupları başlıklarında hizmet vermektedir. Dünyaca bilinen Step2 ve Edx markalarının Türkiye temsilci olup, Akay ve Hi-Q Toys olarak da kendi markasıyla üretim yapmaktadır.

Sektörde Öncü Tasarımlar

Sektöre yön veren tasarımlarımız ile anaokulu eğitim materyalleri üretiminde öncüyüz.

Sağlık Standartlarına Uygun

Ürettiğimiz tüm ürünler CE ve N71 normlarına uygun olarak imal ediliyor.

Tam Destek

Bize ulaşabilir ürünler hakkında bilgiler alabilir, anaokulunuz için iç mimarlarımızdan destek alabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Dünyaca bilinen Step2 ve Edx markalarının Türkiye temsilci olup, Akay ve Hi-Q Toys olarak da kendi markasıyla üretim yapmaktadır.

Misyonumuz Nedir?

Firmamız, eğitim sektöründe dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek bugünün ve yarının çocuklarına güncel eğitim modellerini ve buna uygun eğitim araçlarını ürün gamına katarak sağlıklı, başarılı ve kendine güvenen nesiller yetiştirilmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir.