Güzellik Masası

Çocuklar için ilgi köşesi, keyif alacakları ve cinsiyetlerini keşfedebilecekleri ürünler arasındadır. Kız çocukları için vazgeçilmez bir üründür. Evlerinizde çocuk odası hazırlarken, kız çocuğunuza özel bir güzellik masası almayı unutmayın. Kız çocukları, okul öncesi ve sonrası sürekli kendilerini masal kahramanlarıyla özdeşleştirir. Bu onlara kendilerini keşfetmelerini ve hijyenik görünmeleri gerektiğini aşılar. Okul döneminde, okula hazırlanırken, saçlarını taratmayan kız çocuklarınıza, eğitici oyuncak güzellik masası hazırlayarak, kendi istekleriyle okula gitmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuklar kendi odaları olduğunda, sizin sahip olduklarınızın aynılarına sahip olmak ister. Kız çocuklarınıza aldığınız renkli tokalar, özel saç fırçası ve el aynasını koyabileceği, içerisinde birçok ek aksesuar olan bu ürünü çok sevecekler. Ürünümüz tam bir güzellik masasına uygun olarak gerekli olan her parçaya sahiptir. Kaliteli, kırılmaz, plastik ayna, makyaj bölmesi, aksesuar bölmesi, üç parça aksesuar seti, el aynası, fırça ve tarak mevcuttur. Çocuk mobilyaları arasında tercih edilen ürünler arasındadır. Güzellik masası, pembe rengi kurulum ölçüleri ile fazla yer kaplamıyor. Çekmecesi, plastik aynası ve güzellik masası sandalyesi ile kızlarını, makyaj masanızı rahat bırakacak. Kız çocukları ne kadar engel olmak isteseniz de kozmetik ürünlere meraklılardır. Sizin onları görmediğiniz bir anda, ciltlerine zararlı olan uygulamaları yapar. Güzellik masası ürünümüzde, kendisine ait olan bir güzellik masası olacağından, size ait olan materyallere ilgisi kalmayacaktır.

Güzellik Masası Sipariş

Güzellik masası siparişinizi; e-ticaret sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştiriyorsunuz. Çağrı merkezimizden bilgi alabilir ve mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ödemelerinizi banka havalesi, EFT, kredi kartı ile ödemeniz mümkün. Stok sebebiyle tarafımızdan yapılan sipariş iptallerinde geri ödemeniz 3 iş günü içerisinde tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Sipariş verilen güzellik masası ürünleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Genellikle 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilen siparişlerinizde, kargo kaynaklı sorun olması halinde tarafınıza bilgi verilmektedir. Kargo teslimatı Türkiye geneli için geçerlidir. Sevkiyatta zarar görme ihtimali olan durumlarda görevli yanında kontrollü olarak ürünü açın ve tutanak tutturun. Tüm sorunlarınızda çağrı merkezimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Mağazamızı ziyaret ederek toptan eğitici oyuncak güzellik masası alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün. Toptan ve perakende alımlarınız için ürün adetlerine göre müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Firmamız tarafından alacağınız ürünlerin stokta olup olmadığını tekrar kontrol edebilirsiniz. Sipariş ve ödemelerinizde yaşadığınız bir sorun olduğunda, çağrı merkezimiz tarafından sizlere yardımcı oluyoruz. Kurum alımlarında farklı ürünler ve yüksek adetli taleplerinizde irtibata geçebilirsiniz.

Güzellik Masası Teslimat ve Kurulum

Güzellik masası teslimat ve kurulumu oldukça kolaydır. Koli içerisinde bir adet olarak gönderimi yapılır. Uygun ölçüleri ile kargoda ya da evinizde fazla yer kaplamaz. Kurulumu kolay, özel ambalajında olan ürünün parçalarını dakikalar içerisinde birleştirerek, kızınıza sürpriz yapabilirsiniz. Çocuklara doğum günü hediyesi olarak seçebileceğiniz çok güzel bir ürün. Artık küçük, şirin tokalarını ve özel tarağını aramayacak, güzellik masası çekmecesinde muhafaza edecek. Çocuklarınızın kendi özel eşyalarını benimsemesi, düzenli ve titiz olması adına önemli, eğitici oyuncaklar arasındadır. Çocukların; kişisel bakımlarını en iyi öğrenecekleri ve uygulayacakları bu ürün, okul dönemine daha bakımlı hazırlanmalarını sağlayacak. Beyaz, pembe ve lila renginin tatlı uyumu eğitici oyuncak güzellik masası ile sizlere sunuluyor. Çocuklarınıza hediye olarak tercih edebileceğiniz, odasına renk katacak bir ürün. Odasında çocukların kişiselleştirebileceği ürünler; yatak, oyuncak, dolap ve güzellik masasıdır. Odasını tamamlamak adına işe güzellik masasında başlayabilir ve yeni odasına kolay adapte olmasını sağlayabilirsiniz. Kız çocuklarının en sevdiği renkler arasında olan pembenin en tatlı halini güzellik masasıyla görecek, kendisini sürekli izlediği prenseslerden farksız görecek.

1