Eğitici Oyuncak

Her yaşa uygun eğitici oyuncakların yaş grupları genellikle oku öncesi eğitime uygundur. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan eğitici oyuncaklar ile çocukların keyifli vakit geçirmesi ve eğitime dayalı aktivitelerin içerisinde yer alması sağlanıyor. Firmamızda bulunan eğitici oyuncaklar arasında; eğitici ahşap oyuncaklar, yapı blokları, legolar, rol oyuncakları, hafıza oyunları, el-kol-göz koordinasyonuna özel oyuncaklar, puzzle, taşıtlar ve oyuncak hayvanlar yer alıyor.

Birbirinden farklı malzeme içerikleriyle çocukların hayata dair her şeyi öğrenmesi sağlanıyor. Hem zekasını geliştiren bu oyuncaklarımızla oynayarak becerilerini keşfediyor, hem de keyifli zaman geçirerek eğleniyor. Eğitici oyuncaklar arasında yer alan ahşap oyuncaklar hem daha sağlıklı hem de oldukça kullanışlı ürünlerden oluşuyor. Okul öncesi eğitim alanları arasında özellikle ev ve anasınıfı eğitici oyuncaklar kolaylıkla kullanılan ürünler arasındadır. Zekâ oyuncakları kadar yararlı olan eğitici oyuncaklarımız çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiştir.

Eğitici Oyuncak Ürünlerimiz

Eğitici oyuncaklar olarak yer alan kategorimizde bulunan eğitici oyuncaklar ve tüm oyuncaklarımızın ortak özelliği AB ve TSE standartlarına uygun, CE ve EN-71 testlerinden başarıyla geçmiş ve su bazlı boyalarımız EN-71 normlarına uygun olarak üretilmiştir. Eğitici ahşap oyuncaklarımız, abaküs, ahşap plaka, ahşap çak çak, ahşap duvar aktivitesi, ahşap geometrik şekil, ahşap hayvan puzzle, ahşap ipe boncuk dizme, ipli eşleştirme, kule ve sayılar gibi ürünlerden oluşuyor.

Bu ürünlerin yanı sıra; ahşap masa tren seti, minik ailem, oyun evi, çiftlik hayvanları, deniz taşıtları, ev aletleri, el aletleri, hava taşıtları, kıyafetler, iletişim ürünlerinden oluşuyor. Ürünlerdeki en önemli özellik yüzlerce ürün çeşitliliği olması ve anasınıfı eğitici oyuncaklar gibi çok amaçlı kullanılması. Her kategoride birbirinden farklı zihni geliştirecek, çocukların gelişimine katkıda bulunacak ürünler vardır. Yapı blokları ve legolar ile çocuklarınız şekilleri baştan oluşturacak ve robotic lego tasarımlarını gerçekleştirecekler.

Rol oyuncakları; meslek gruplarından oluşuyor ve kostümlerle kendilerine bir rol belirleyebiliyorlar. Anaokulu aktivitelerinde sıklıkla kullanılan meslek rol oyuncakları tamamlayıcı kostümlerle çocukların hayal gücünün gelişmesine imkân tanıyor. Hafıza oyunları; zekâ oyunları arasında da yer alan hafızayı geliştirmeye odaklı oyuncaklar arasındadır.

El, kol ve göz koordinasyonu için özel olarak üretilmiş ürünler arasında; hız bardakları, air hokey, akıllı kum, beceri küpü, cırt kumaşlı hayvan çiftliği, cırt kumaşlı yüz ifadesi, hacı yatmaz bowling, iç içe geçen variller, kum kalıbı ve zıplayan kurbağalardan oluşan ürünler vardır. Puzzle çocukluktan itibaren, yetişkin evresinde de vazgeçilmeyen oyunlar arasındadır. Taşıtlar ve oyuncak hayvanların yer aldığı oyuncaklar çocukların en sevdikleri arasında yer alıyor.

Neden Eğitici Oyuncaklar?

Eğitici oyuncakların tercih edilme sebepleri arasında özellikle; çocukların gelişimine katkıda bulunması, uzmanlar tarafından tavsiye edilmesi, eğitim alanında kullanılması, öğretmenler tarafından tavsiye edilmesi gibi birçok sebep bulunmaktadır. Çocukların vakit geçirirken aynı zamanda yararlı bir şeylerle uğraşmasını istiyorsanız, eğitici oyuncaklar ile oynamasına imkân sağlayabilirsiniz. En değerli varlıklarımız olan çocukların, sonsuz zekasını nasıl kullanabilecekleri konusunda yönlendirme yapmanız, onların geleceğine yönelik atacağınız en önemli adımdır.

Çocuklar için oyuncak seçerken, sadece zamanını geçirebilecekleri değil, motor becerilerini, hafızalarını ve görsel zekasını geliştirebilecekleri aktivitelere yönlendirmeniz gerekmektedir. Okul öncesi eğitimde anasınıfı eğitici oyuncaklar eğitimciler tarafından tavsiye edilen ve aktivitelerde kullanılan ürünler arasındadır. Eğitimcilerin bilgisi dahilinde tercih edilen ürünlerimizin her birini okullarda görebilmeniz mümkün olmayabilir.

Evinizde çocuğunuz aktivite yapmasında önemli rol oynayan ürünlerimiz, farklı seçeneklere sahiptir. Birkaç alternatifle birlikte oluşturacağı oyun alanında, fazlasıyla eğleneceğinden şüpheniz olmasın. Çocuğunuz için sağlıklı, eğlendirici ve eğitici bir oyuncak arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 3 ... 18 >