Eğitici Ahşap Oyuncaklar

Ahşap oyuncaklar günümüzde ebeveynler ve eğitmenler tarafından tercih edilen sağlıklı ürünler kategorisinde yer almaktadır. Okul öncesi eğitici ahşap oyuncaklar çocukların gelişimi için oldukça önemlidir. Çocukların hem keyifli zaman geçirmesi hem de sürekli temas ettiği oyuncağın güvenli olması önemlidir.

Anaokuluna giden öğrencilerin yaş grupları küçüktür. Dolayısıyla daha fazla özen ve dikkat etmek gerekir. Anaokulu ve kreşler; çocukların okula hazırlanması, eğitim alması ve eğlenceli vakit geçirmesi adına faaliyetler düzenlemektedir. Çeşitli aktivitelerde bulunmak adına yardımcı materyallere ihtiyaç duyulur. Bu anlamda ürünlerimizi sizlere sunmadan önce; uzman görüşleri almaya, malzemelerin kaliteli olmasına ve çocukların yaş gruplarına uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Eğitici oyuncak ürünlerimiz, çocukların hem el becerilerini geliştirmesi hem de karar yeteneğini güçlendirmesi adına yararlıdır. Oyuncaklar ve anaokulu ürünlerinde kullanılan malzemeler ahşap oyuncaklar ve plastik olmaktadır. Üretimde kullandığımız her ürün çocuk sağlığını tehdit etmeyen, belgelere sahip ve standartlara uygundur.

Eğitici Ahşap Oyuncak Ürünlerimiz

Eğitici ahşap ürünlerimiz; abaküs, ahşap plaka, binli ahşap küp, ahşap çak çak, ahşap duvar aktivitesi, ahşap geometrik delikli şekil, ahşap hayvan şekil puzzle, ahşap ipe boncuk dizme, ahşap ipli eşleştirme, ahşap kule, sayılar, ahşap masalı tren seti, ahşap minik adam, ahşap oyun evi mobilyalı, ahşap puzzle çiftlik hayvanları, deniz taşıtları gibi birbirinden farklı ürünlerimiz yer alıyor.

Özellikle çocukların puzzle merakına yönelik olarak sunduğumuz; ahşap oyuncaklar puzzle el aletleri, ahşap puzzle evimiz, ahşap puzzle geometrik şekiller, ahşap puzzle hava taşıtları, ahşap puzzle iletişim araçları, ahşap puzzle kıyafetler çocukların en sevdiği ürünlerdendir. Çocuklar puzzle yaparken ahşap ürünü kavramaları ile el becerileri gelişecek. Motor becerilerini geliştirmek adına ve görsel hafıza için puzzle çok yararlı bir üründür.

Çocukların karton puzzle parçalarını ağızlarına sokma ihtimali olmasından dolayı, ahşap ürünler daha güvenli olacaktır. Büyük parçaları tutmak el kasları için önemlidir. Çocukların parçaları keyifle birleştireceği ve gelişimi için oldukça yararlı olan bu eğitici ahşap oyuncaklar AB ve TSE standartlarına uygundur. Ahşap ağaç türünün 1.kalite bölümünden üretilmiştir.

Ahşap Oyuncak Ürünlerinin Gelişime Katkısı

Ahşap oyuncakları ister çocuklarının oyun odasında isterseniz okul öncesi kurumunuzda bulundurabilirsiniz. Yapılacak aktivitelerde kullanımı oldukça kolay olup, çocukların yaş grubuna göre uygundur. Çocukların trafik işaretlerini kavraması adına ürünlerimiz arasında bulunan ahşap trafik işaretlerini ve ahşap uluslararası trafik işaretlerini etkinliklerde kullanabiliyorsunuz.

Tren setleri, anne ve bebek gelişimi, ayakkabılarımı bağlıyorum, büyük ahşap blok kutulu, büyük ayakkabı bağlama, büyüyen insan puzzle, dinazorlar puzzle, favori yiyecekleri bul, eğitici ev blok, geometrik bul tak, geometrik büyükten küçüğe say, geometrik şekillerkarakterleri karıştır, iş makinaları tema puzzle, kesirler puzzle, kilit eğitim seti, meslekler puzzle, mevsimler puzzle, minik banyo seti, mini çocuk odası seti, mini salon takımı, yatak odası, yemek odası, okyanus tema puzzle, parmaklarımı say, renkli ahşap yapı, saat puzzle, sayılar puzzle, şekilli merdane, takvim puzzle gibi ürünlerimiz eğitici ahşap oyuncaklar arasındadır.

Tutamaklı ahşap geometrik şekiller, vücudumuzun katmanları, yavrusunu bul oyuncaklarımız ile çocukların matematik, doğa, iklim ve daha birçok konuda bilgisinin olmasına katkı sağlar. Ebeveynlerin çocuklarına alacakları ahşap oyuncaklar oldukça dayanıklı ve büyük parçalardan oluştuğu için güvenli. Çocukların eğitiminde görsel hafızalarını güçlendirecek oyuncakların büyük bir yararı var. Ahşap oyuncaklar diğer oyuncak türlerinden daha sağlıklıdır.

Çocuklarınızın keyifle oynarken, öğrenmesini istiyorsanız en iyi seçimi yapmış olacaksınız. Okul öncesi kreş ve anaokullarında kullanımı yaş gruplarına göre uygundur.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 3 4 >