Duvar Panoları

Okul öncesi eğitim sürecinde çevrenin çocuklar üzerinde oldukça büyük etkisi vardır. Sınıf içi ve ev ortamı ne kadar zengin görsel materyallerle dolu ise çocuğun gelişim süreci o kadar hızı ilerler. Çocuklar görerek öğrenmeye oldukça açıklardır. Bu nedenle sınıf içerisinde çocukların görsel hafızlarını uyaran materyaller bulunmalıdır.

Anasınıfı duvar panoları kurumlar içinde olmazsa olmaz materyallerden biridir. Pek çok konu hakkında bilgilendirici görsel ile donatılmaya uygun duvar panolarını çocukların dikkatini çekerek, bilgilerin akılda kalıcılığını arttırır. Sitemiz içerisinde her türlü okul öncesi ürünün bulunabildiği anaokulu mobilyaları kategorimizde yer alan duvar tabloları oldukça uygun fiyata alıcılarını bekliyor. Ürünlerimizin tamamı için kargo ücretini biz karşılıyoruz.

Ayrıca sitemizde bulunan ürünler için ekstra indirimler yaparak bütçelerinizi zorlamamak için fırsatlar tanıyoruz. Okul öncesi duvar panoları sayfamız üzerinden pek çok modelde duvar panosuna ulaşabilir, 15 gün içerisinde geri iade hakkı ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığı açısından özel olarak üretilmiş olup hiçbir tehlike yaratmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Okul Öncesi Eğitimde Duvar Panoları

Okul öncesi eğitimde çocukların görsel hafızlarına hitap eden duvar panoları çeşitli temaların ve kazanımların çocuklara kazandırılması açısından oldukça kolaylık sağlar. Mevsimlerin, sayıların, renklerin, meyvelerin, hayvanların, yiyeceklerin ve daha pek çok konunun görsel olarak çocuklara öğretilmesine ve pekiştirilmesine olanak sağlayan duvar panoları ile öğretmenin yükünü hafifletmiş olur.

Çocukların sınıf içerisinde yaptıkları etkinlikleri sergileyebilmeleri açısından da olanak sağlayan duvar panolarında çocuklar kendi yaptıkları ürünü pano üzerinde gördükleri zaman inanılmaz mutlu olur, kendilerine güvenleri artar. Velilerin sınıfa geldikleri zaman çocuklarının ellerinden çıkan ürünlere göz gezdirmeleri için de fırsat tanıyan anasınıfı duvar panoları kullanım açısından oldukça pratiktir.

Sitemiz üzerinden pek çok çeşit okul öncesi duvar panoları ürünlerine göz gezdirebilir, beğendiğiniz ürünleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Öğretmenlere eğitim sürecini görünür kılma fırsatı tanıyan ve pedagojik dokümantasyonların sergilenmesini sağlayan ürünlerimizde sizler için uyguladığımız ekstra indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Daha Etkin Bir Öğrenme İçin Duvar Panoları

Duvar panoları için hazırlanan etkinliklerde çocukların daha aktif oldukları gözlemlenir. Çocukların panolar için hazırlamış oldukları çalışmalar çocukla için etkin öğrenme süreci tanır. Okul öncesi duvar panoları çerçevelerinin renkli ve desenli olması çocukların dikkatini daha fazla çekerek görsel hafızlarını uyarır.

Anaokulu mobilyaları kategorimizde yer alan duvar panoları sayfamızda; papatya pano, pembe pano, sonbahar pano, yunus pano ve daha çek çok çeşit ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin üretim süreci tamamen çocuklarımızın güvenliği sağlayacak, kendilerini ve arkadaşlarını yaralamaları engelleyecek şekilde gerçekleşmiştir.

Ev içerisinde de kullanıma uygun olan anasınıfı duvar panoları sayesinde evde de çocukların bilgilerini pekiştirebilir, ev içinde beraber yaptığınız etkinlikleri asabileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızla evde geçirdiğiniz süreyi verimli hale getirmek, çocuklarınızla sıkı bir bağ kurmak istiyorsanız sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Firmamız 2008 yılından beri profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle Türkiye genelinde okul öncesi mobilya ve donanımlarını alıcıları ile buluşturmaya çalışıyor. Okul öncesi ofis ve okul dolapları, eğitim materyalleri ve eğitici oyuncaklar, montessori yöntemi ile hazırlanan eğitim materyalleri, dış ve iç alan oyun park ve bahçe grupları ürün seçeneklerimizle hem öğretmenlerimiz hem çocuklarımız hem de ailelerimize hizmet veriyoruz.

Ürünlerimiz için hiçbir kargo ücreti talep etmememizin aynı sıra tüm ürünlerimiz için 15 gün içerisinde iade garantisi sunuyoruz. En uygun fiyatlara okul öncesi için uygun ürünlerden sahip olmak için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

1