Doktor Oyuncak Setleri

Doktorluk her çocuğun hayalidir. Doktor setleri ile meslek hakkında gerekli bilgiye ve donanıma sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Her çocuk büyürken bazı meslek gruplarında yer almayı ister. Elbette doktor olmak isteyen çocukların sayısı her geçen gün artıyor. Bu önemli mesleğe, ilk küçük adımlarını atmalarını doktor setleri oyuncakları ile oluşturabilirsiniz.

Okul öncesi eğitim kurumlarında; drama etkinliklerinde, tiyatro gösterilerinde ve diğer aktivitelerde kullanılan oyuncaklar arasında oyuncak doktor seti bulunur. Ürünlerimiz arasında olan doktor seti ve doktor kostümleri ile tamamlayıcı bir meslek ortaya çıkarabilirsiniz.

Çocuklar oyun odalarında, kreşlerde, anaokullarında ya da oyun evlerinde hayallerini yaşamak isterler. Arkadaşlarıyla oynarken doktorculuk oynamak tüm çocukların en sevdiği senaryodur. Hayal gücü oldukça gelişmiş olan çocukların bu isteğini tam anlamıyla gerçekleştirmelerine imkân sağlamak için, onlara doktor setlerinden alabilirsiniz. Ürünler arasında; doktor çanta setleri, kostüm ve tekerlekli çanta modelleri bulunuyor.

Ledli çantalı doktor set ise çocukların acil durumlarda yetişmeleri adına onlara ilham verecek özelliğe sahip. Işıklı ürünlere olana merakı ile en sevdiği mesleği yapmanın heyecanını yaşayacaklar.

Doktor Oyuncak Set İçerikleri

Ürünlerimiz arasında doktor ve hemşire kostüm çocukların en beğendikleri ürünler arasında. Kumaşı, baskısı, kullanımı ile çocukların istedikleri en güzel giysidir. Çantalı oyuncak doktor seti içerisinde her daldan doktorun muayenesinde kullandığı malzemelerden oluşuyor. Ateş ölçer, steteskop, iğne, abeslang, tansiyon aleti, diz tepki çekici, yaka kartı, göz muayene aleti ve daha fazlası. İçeriği her üründe farklılaşan çantalı setler kullanımı itibariyle, çocukların kendisini doktor gibi hissedecekleri bir eğitici materyaldir.

Çocukların bir rol içerisine girmesi, hayal dünyasını geliştirmesi, meslekleri öğrenmesi ve eğlenmesi adına birçok alanda kullanabilecekleri bir üründür. Çocuklara hitap eden birçok alanda artık bu ürünler kullanılıyor. Okul öncesi eğitimlerde anaokulu, kreş kurumları, ev çocuk oyun alanı, çocuk doktor muayenehanesi gibi birçok alanda çocuklar için bulundurulan bu ürün, çocukların doktor korkusunu yenmesini sağlıyor.

Çocukların rol değiştirerek empati yapması sağlanıyor ve doktor setleri oyuncakları ile keyifli hale geliyor. Hastalanan çocukların doktora gittiklerinde iğne uygulamasını oyuna dönüştürmeleri, korkularını yenmeleri adına önemli bir gelişmedir. Doktorluk mesleği ve hemşirelik sağlık alanına hizmet eden sağlık personellerinden oluşur. Çocuk hastalıkları ile birlikte tanıştıkları doktorların sürekli iğne yapacaklarını zanneden çocukların üniformalara karşı ön yargısı vardır. Doktorun kötü bir şey yapacağı algısı, çocukların doktor koltuğunda durmadan ağlamasına sebep olur.

Bu algının ortadan kaldırılması adına ebeveynlerin ya da okul öncesi eğitmenlerin katılımıyla, çocuklara da doktor olma fırsatı verilmelidir. Yapılan gözlemlerde, çocuklar hasta olarak belirledikleri rol arkadaşına ilk olarak iğne işlemi yapıyor. En korktuğu şeyi uygulaması ise çocukların bilinçaltındaki korkuyu gösteriyor. İlk etapta fazla batırarak tepki ölçen çocuk, arkadaşının yüz ifadesine göre dozu ayarlıyor ve bu şekilde daha hassas olmayı öğreniyor. Doktor ile empati kuruyor.

Doktor Oyuncak Set Sipariş

Kostüm ve doktor setleri oyuncakları oldukça uygun fiyata tüm çocukları bekliyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş, gerekli testlerden başarıyla geçmiş ve standartlara uygunluk sağlamış ürünlerimiz, çocuklara uygun olarak üretilmiştir. Tüm siparişler stok durumuna göre aynı gün kargolanır ve 3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Kargo kaynaklı gecikmelerde sizlere bilgi verilir.

Aynı zamanda ürünlerimiz sorunsuz gönderilir. Herhangi bir sevkiyat sorunu olduğu konusunda düşünceniz varsa, kargo personelinin yanında ürünü açmanız ve sorun olması halinde tutanak tutturmanız yeterlidir. Tüm oyuncak doktor seti ile tüm oyuncaklarımız AB, TSE, CE, EN-71 sertifika test ve belgelere sahiptir.

1