Bisikletler ve Arabalar

Çocukların vazgeçemedikleri, oynamaktan bıkmadıkları ürünler arasında anaokulu çocuk bisikletleri ve arabalar vardır. Bisiklet ve arabalar iç mekanda kullanılan ve dış mekanda kullanılan ürünlerden oluşur.

Özellikle okul öncesi anasınıfında okuyan öğrenciler, bulundukları ortama daha fazla adapte olabilmeleri adına, arabaları görmek ister. Bisiklet ve arabalar çocukların denge gelişimine katkı sağlayan ürünler arasındadır. Dengelerini sağlamak, ilk arabalarını kullanmak çocukların ev ortamı dışında vakit geçirecekleri alandan keyif almalarını sağlar. Çocukların evlerinde bisiklet ve arabasının olup olmadığı elbette eğitimin bir parçasıdır.

Okul öncesi eğitimin amacı da zaten çocukların her şeyi kurumda görmeleri ve uygulamalarıdır. Birçok materyale aynı anda sahip olmak mümkün olmayabilir. Çocukların bu eksikliklerini anaokulu ve kreşlerde tamamlamaları çocuklar ve ebeveynler için önemlidir. Aktivitelerini kendi yaş gruplarıyla birlikte yapmak önemlidir. Bu şekilde çocuklar yapabildiği her şeyden sonra daha fazla özgüven kazanırlar ve iletişimleri daha fazla gelişir.

İç Mekan Bisikletler ve Arabalar

İç mekan bisiklet ve arabalar; evde ya da anaokulunun iç oyun alanında rahatlıkla oynayabilecekleri oyun grupları arasındadır. Dilediğiniz arabayı ya da bisikleti alarak çocuğunuzu her ortamda mutlu etmeniz mümkün. Anaokulu ve kreşlerde birbirinden farklı arabaların olması çocukların, aynı anda birçok imkândan yararlanmasını sağlar. Çeşit çeşit bisikletleri kullanarak aklı hiçbir şeyde kalmaz.

Okul öncesi eğitim gördüğü alanı evi gibi benimser ve oku fobisini yener. Ürünlerimiz arasında; çift pedallı scoter, iki vagon arabam, kolay dönen arabam, küçük hanımın bebek arabası, küçük yardımcıların market arabası ve taş devri arabam mevcut. Gayet korumalı ve güvenlikli yapıya sahip olan arabaların renkleri ve modelleri çocukları sevindirecek. Çocukların bulundukları ortama alışmaları, ihtiyaçlarına yönelik ya da ilgi alanına giren anaokulu çocuk bisikletleri görmeleriyle kolaylaşır.

Hayal dünyalarına uygun olarak, eğitimin oyunla birlikte kullanıldığı her alanda çocuklar istekli bir şekilde yer alır. Önemli olan zorla istemedikleri bir şeyi yapmamaktır. Ebeveynlerin çeşitli sebeplerle teslim ettikleri çocukların huzurlu olduğunu bilmek, aileler için oldukça önemlidir.

Dış Mekan Bisikletler ve Arabalar

Çocukların inşaat malzemelerine olan düşkünlüğü biliniyor. Araç olarak; araba, uçak, gemi dışında inşaat araçlarına ayrı bir merakları vardır. Bahçe işlerine merak salan çocuklarla birlikte bitki yetiştirmek ve fidan dikmek için el arabası ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Oldukça kolay kullanıma sahip olan el arabası, dış mekan oyuncaklar kategorimizde, bisikletler ve arabalar modülünde yer alıyor.

Anaokulunda kullanılan her ürün boyut olarak çocuklara uygun tasarlanmıştır. Ürünlerimiz arasında yer alan; mobilyalar, yemekhane ürünleri, dolaplar, yataklar, müzik köşesi, tiyatro köşesi, kukla köşesi, duvar panoları ve tüm ürünler çocukların beğenecekleri renklere sahiptir. Boyutları çocuklara uygun hafiflikte olup portatif ürünlerdir. Dış alanda kullanılacak tekerlekli araçlar arasında bulunan el arabası, içerisinde çiçek koyarak bahçeye götürmesi için idealdir. Tekerlekleri sağlam olup, evinizin bahçesinde sizlere yardımcı olacak çocuklarınızla keyifli vakit geçireceksiniz. Bazı anlar çok değerlidir ve unutulmaz. Unutulmayan zamanlar, çocuklar için en keyifli anlardır.

Onlara farklı deneyimler yaşatmanız kalıcı etki sağlar. Okul öncesi eğitimin yanı sıra toplum, doğa ve hayvan sevgisi aşılanır. Yardımlaşma, iş birliği ve grup çalışması çocukların elde edecekleri ve hayatlarında uygulayacakları kazanımlarıdır. Anaokulu ve kreşler okuldan önce çocukların el becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Yapamayacakları hiçbir şey olmayacağını gördüklerinde kendilerine özgüvenleri gelecek. Özgür bir şekilde hareket ederek, enerjilerini tam kapasite kullanacakları alan anaokulu çocuk bisikletleri tek yer anaokuludur. Müzik saatlerinde dans etmeleri, toplu aktivitelerde yer almaları ve doğa çalışmaları yapmaları, çocukların okulu sevmesi için büyük bir adım olacak.

1