Bahçıvan Setleri

Her çocuğun ilgi ve yetenekleri birbirinden farklıdır. Yeteneksiz birey yoktur. Yeteneği keşfedilmemiş veya farkına varılmamış birey vardır. Çocukların ilgi ve becerilerini erken yaşta keşfetmek onların geleceği için hayati önem taşır. Erken yaşta bir çocuğun hangi alanlara ilgi duyduğunu öğrenmek ve hangi alanlarda becerili olduğunu öğrenmek onları buna göre eğitmemize yardımcı olur.

İlgi becerilerine göre eğitilen çocukların diğer çocuklara göre daha başarılı olacağı bir gerçektir. İnsanlar ilgi duydukları işleri severek yaparlar. Severek yapılan işler ise başarı getirir. Ayrıca insanlar severek yaptıkları işlerde daha mutludurlar. Meslek seçimi hayatımız boyunca aldığımız en önemli kararlardan biridir. Sevilen ve iyi hissettiren meslek mutluluk demektir. Çoğu insanın düşündüğünün aksine iyi meslek iyi para getiren meslektir düşüncesi değil iyi meslek mutluluk veren meslektir düşüncesi doğru olan düşünce biçimidir.

Bu düşünceden yola çıkan firmamız meslek gruplarının tanıtımını yapan ürünler ile çocukların ilgi alanlarının bulunmasına yardımcı oluyor. Okul öncesi gruplarında bulunan bahçıvan setleri, mutfak setleri, tamir setleri meslek dalları oyunlarımızın bazılarıdır. Anasınıfı bahçıvan seti ile firmamız bahçıvanlık mesleğinin kolay tanınması ve bu mesleğin çocuğa katacağı yeteneklerin verilmesine yardımcı oluyor.

Set İçeriği

Bahçıvan setleri, bahçıvanlık mesleğinde kullanılan basit alet ve teçhizatın tanıtımını sağlar. Ürün içeriği 10 parçadan oluşuyor. Ürün çocuklara zarar vermeyecek şekilde tasarıma sahip. Ayrıca üründe kullanılan malzeme kolay deforme olmama özelliğine sahip olduğu için uzun süre kullanılabilir. Ürün içeriği; budama makası, sulama bidonu, mini kürek, fıs fıs gibi meslekte kullanılan başlıca aletlerden oluşmaktadır.

Ürünün tamamı plastikten üretilmiştir. Anasınıfı bahçıvan seti, bu yaş grubundaki öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini ölçecek özelliklere sahiptir. Sette bulunan her bir parça çocukların kolayca kullanacağı ebat ve büyüklüktedir. Set aracılığı ile çocuklara mesleğin ayrıntılarının yanında bitki bakımı ve bitki sevgisinin de verilmesi sağlanır. Sette bulunan budama makası plastik tasarımlıdır. Özel tasarım olan makasın sivri bölümü bulunmuyor.

Ayrıca sıkıştırma yeteneği de olmadığı için çocuğa ve çevresindekilere zarar vermez. Fısfıs şişesi ise küçük yapısı sayesinde çocukların kolayca kullanacağı bir tasarıma sahip. Ürünü boş şekilde veya su koyarak da kullanabilirsiniz. Ürün suyu çok küçük basınçla çıkardığı için göze kaçma gibi olumsuzluklar oluşmaz. Bir diğer parça olan bahçıvan küreği de plastikten imal edilmiştir. Hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip.

Ürüne verilen özel şekil sayesinde içine rahatça kum veya toprak alabilir. Su bidonu ise çocukların kaldırabileceği yapıda üretilmiştir. Minik yapısı ve çocukların el yapısına uygun kulpu sayesinde kolay tutulup kolay taşınabilir. Firma olarak, ürünün çocukların kolay kullanabileceği tasarımda olmasına öncelik veriyoruz.

Ürünün Sağladıkları

Anasınıfı bahçıvan seti, çocukların bahçıvanlık mesleğine bakışlarını ve ilgilerini ölçmeyi sağlıyor. Ürünün tasarımında kullanılan malzemeler gerçek malzemeler ile birebir aynı şekle sahiptir. Bu sayede çocuklar gerçek hayatta gördükleri bahçıvan malzemelerinin ne işe yaradıklarını öğreniyor.

Ayrıca bahçıvanlığın sadece bahçe düzenleme veya ağaç budamadan ibaret olmadığını öğreniyorlar. Bahçıvan setleri, çocukların bitkilere olan ilgi ve meraklarını ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Bahçıvanlık mesleğine ilgisi ve merakı olan çocuklara ise set yardımıyla bitki bakımı bilgisi verilir. Bahçıvan grubu ürünlerinde firma olarak uygun fiyat avantajı sağlıyoruz.

Firmamız, ekstra indirim yaparak ürünün daha ucuza mal olmasını sağlıyor. Müşteriler çok yüksek fiyata alabilecekleri ürüne çok uygun fiyata sahip oluyor. Bu sayede de firma olarak aile ekonomisine düşük fiyat sayesinde katkı sağlamış oluyoruz. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri de firmamızın sunduğu kolaylıklar arasında bulunuyor.

1