Aynalar

Ayna çocukların kendilerini keşfetme aracıdır. İlk zamanlar aynaya bakmaktan kaçınan çocuklar zamanla aynanın büyülü dünyasını keşfettiklerinde karşısına geçmekten kendilerini alamazlar. Çocukların eğitimi, kendilerini keşfetmeleriyle başlar. Daha sonra dış çevreden aldıkları tepkiler, edinimler ve eğitimler ile bu süreç başarıyla devam eder.

Eğitim her yaşa özgü bir durumdur. Okul öncesi eğitim, çocukların henüz yolun başında oldukları ilk adımı ifade eder. Hayat boyu kendilerini keşfetmek, farkındalık ve kişisel gelişim süreci devam edecek olan çocuklarınızın, öz güvenlerini kazanmalarına destek olmanız önemlidir. Ayna çocuklar için karmaşık bir düzenek gibi görünse de zamanla yansıma olduğu anlaşılır. Eğitim sürecinde ayna görüntüsünün sorulduğu sayılar ve harfler zekâ sorularının arasında yerini almıştır. Günümüzde ayna alanı ferah gösterdiği gibi, kişinin kendisini keşfetmesini sağlayan bir göreve sahiptir.

Çocuklar evlerinde aynaya hazırlandıklarında, dişlerini fırçalarken, yüzünü yıkarken, sabah kalkarken bakarlar. Aynalar çocuklar için bir de nasıl göründüğünün cevabını veren bir objedir. Çocuklar farklı mimikleri, hareketleri ayna karşısında yaparak, dışarıdan nasıl göründüklerini keşfederler. Bu şekilde kendilerini daha fazla kontrol eder ve kendilerinin farkında olurlar. Aynalar duvar aynası ve anaokulu boy aynası olarak kullanılır.

Okul öncesi eğitim kurumlarında genellikle banyo, uyku alanı ve belirli alanlara konumlandırılan aynalar, farklı anasınıfı ayna modelleri ile çocuklara keyif verir. Arkadaşları arasında anlık görüntüsünü merak etmesi konusunda yardımcı olur.

Ayna Modelleri

Birbirinden şirin ve farklı ayna modelleri; balık lavabo ayna, ilkbahar lavabo ayna, kelebek ayna, kale ayna, palyaço ayna, sonbahar lavabo ayna, tweety ayna, yaz lavabo ayna, yelken lavabo ayna ve yunus ayna oldukça sevilen ayna türleri arasındadır. Bu ürünler arasında anaokulu boy aynası ürünlerimiz; kale ayna, kelebek ayna, palyaço ayna ve yunus ayna modellerinde mevcuttur. Boy aynalarından tüm vücuduna bakan çocuklar, anasınıfı ayna modelleri içinde, kendilerine özel ürünlerden olan aynaları çok severler.

Ayna gruplarında mevsimleri ifade eden lavabo aynaları birçok kurum tarafından mevsime uygun olarak kullanılıyor. Çocukların mevsimleri anlaması ve ona uygun enerjide olmaları, aynaların yansımasından belli olacak. Yaz lavabo ayna ile tatil coşkusunu yaşayan çocuklar güneşli günlerde açan çiçekler gibi keyifli olacak.

Okul öncesi eğitim kurumları çocukların belleğinden asla silinmeyecek, farklı deneyimlere ve çocuk dünyasına ev sahipliği yapan bir alan olarak kalacaktır. Her eğitim sezonu yepyeni çocukları ağırlarken, onların eşsiz hayal dünyasına dahil olan eğitim kurumları, çocukların talepleri doğrultusunda sürekli gelişiyor. Dolayısıyla ürünlerin, materyallerin ve eğitim tekniklerinin sürekli değişmesine imkân sağlıyor. Boy aynaları ve lavabo aynaları ahşap malzemeden üretilmiş olup, çocuk sağlığına dosttur.

Ayna sipariş ve Teslimat

Ayna siparişlerinizde toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Dilediğiniz ürünler stok durumuna göre aynı gün kargoya verilmektedir. Mevcut olmayan ürünler ise 1-7 iş günü içerisinde üretilerek hazırlanmaktadır. Siparişlerinizde anasınıfı ayna modelleri seçiminizi sitemiz üzerinden, anaokulu mobilyaları kategorisi üzerinden yapabilirsiniz. Ayanalar modülünden sipariş vererek ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde hızlı teslimat ile ürününüze 1-3 iş günü içerisinde ulaşıyorsunuz. Dekoratif olarak çocuk odalarında da kullanabileceğiniz bu güzel ürünü çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Okul öncesi eğitiminde, anaokulu boy aynası çocuklara yaşam alanı sunuyor. Kullanılan mobilyalar, oyuncaklar, ürünler ve çocukları ilgilendiren her detay onların hafızasında yer etmenizi sağlar. Eğitimde onlara verdiğiniz değeri hemen anlayarak, sizlere sevgilerini gösterecekler. Hiçbir çocuk okuldan korkmayacak, eğitimi istekli bir şekilde talep edecekler. Ebeveynlerden sonra, çocukların ikinci evi, ailesi olan, kurum, eğitmen ve arkadaşları yaşamında önemli bir yer kaplayacak.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
Tükendi
Fiyat Sorunuz
1