Ayakkabılık

Anasınıfında kullanılan karşılama bölümüne ait mobilyalar arasında ayakkabılık bulunuyor. Dışarıdan gelen ziyaretçilerin galoşsuz giremediği anaokulu ve kreşler, çocukların ayakkabılarını muhafaza etmek için kullanılan çok amaçlı mobilyalardandır. Ürünlerimiz ahşap olup, çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiştir.

Yaşam alanının hijyen olması adına kapaklı ayakkabı dolapları, figürlü görünümüyle çocukları okula ilk girişten itibaren büyüleyecek. Birbirinden güzel galoşluklar ile temiz ve kirli galoşlar ayrılabilecek. Okul öncesi eğitim kurumu, çocukların ev ortamından direkt geldikleri, eğitim gördükleri bir kurumdur. Okula alışmaları adına, okul öncesi anasınıfında gördüğü her şeyi belleğine kazıyacak ve okula ona göre adapte olacaktır. Eğitim olarak anaokullarında; okul gibi eğitim odaklı değil, eğlenceye yönelik bir yöntem belirlenir.

Yaş gurubu okul öncesine kadar olan, her yaş grubunun farklı eğitim aldığı kreş ve anaokulları, çocuklara her aktivitesinde fayda sağlıyor. Özellikle yaşam biçimi, kişisel bakım, diyalog ve hijyeni öğrendikleri bu kurumlarda çocuklar gördüklerini alışkanlık haline getirir. Bu anlamda anaokulu ayakkabılık çocukların temiz bir ortama girdiklerinde ne yapmaları gerektiğini, henüz kapıdan girerken dahi anlatmaya başlar.

Temiz ve kirli galoş sepeti ile kavramları öğrenir, kurallara uymaya başlar. Çocuklara uygun tasarlanan anaokulu ayakkabılık modelleri birbirinden farklı galoş ve figürlü ayakkabılık dolabından oluşuyor. Bölmeli kapaksız dolaplarımızı anaokulunda giydikleri ev ayakkabılarını muhafaza etmek için kullanmanız mümkün. Çok amaçlı anaokulu mobilyalarımız her ihtiyaca uygun tasarımlara sahip.

Mobilya Ürünlerimiz

Mobilya ürünlerimiz arasında okul öncesi eğitim kurumlarına özel olarak tasarlanmış; masa, sandalye, dolap, oturma grupları, anaokulu ayakkabılık modelleri ve eğitim materyalleri bulunuyor. Her bir ürün kullanım alanına uygun olsa da çocuklara yönelik tasarlanmıştır. Renkleri, figürleri, zararsız su bazlı boyalı ahşaplar ve boyutlarıyla tamamen çocuklara özel. Ayakkabılık kullanımı daha çok kurum giriş kısmında bulunuyor.

Bunun yanı sıra temiz ayakkabıların muhafazası için iç alanda bulunan çok amaçlı dolaplarda kullanılabiliyor. Çocukların tüm eşyaları muntazam olarak yerleştirilmiş ve düzenlenmiş olur. Çocukların eğitim alanı öncelikle ev daha sonra anaokuludur. Bu nedenle evinizde sağlayacağınız ayakkabılık alışkanlığını çocuklar okulda yadırgamayacaklar.

Eğitim anaokulu ayakkabılık ve evdeki eğitimle uyum sağlamalıdır. Çocukların gelişiminde etkili olan eğitim materyalleri sadece oyunlar, oyuncaklar ve eğitimlerden ibaret değildir. Eğitim materyalleri bazen bir diş fırçası dolabı, bazen de bir temiz-kirli galoşluk olabilir. Önemli olan eğitimi sağlayan ve çocuklara yeni bir şeyler katan niteliğe sahip olmasıdır.

Portmanto Ayakkabılık ve Galoşluk Sipariş

Anaokulu mobilyaları kategorimizde bulunan ayakkabılık ve galoşluklarımız farklı modellerle sizlere sunulmaktadır. Okul, oyun alanları, çocuk spor salonları, anaokulu ve kreşlerde kolaylık sağlayan ürünümüz kullanışlı yapısıyla uygundur. Dolap olarak kapaklı, ahşap malzemeden üretilmiştir. Portmanto ve ayakkabılık olarak kullanılan ürünümüz demonte olarak tarafınıza sevk edilir.

Şarjlı matkapla birlikte montajını kısa sürede yaparak, minik öğrencilerinizi ağırlayabilirsiniz. Dört kapaklı olan anaokulu ayakkabılık modelleri portmanto görevi de üstleniyor. Dolap kenarları 2 mm pvc bant ile kaplanmıştır. Cabineo ve Rafix sistemi bağlantı elemanı olarak kullanılmıştır. Sipariş vermeniz halinde stok durumuna göre aynı gün kargoya verilir.

Stok sorduğunuzda kalmadıysa, ürünümüzü 1-7 iş günü içerisinde üretiyoruz ve tarafınıza anaokulu ayakkabılık ürünümüzü gönderiyoruz. Anasınıfı ve kreşler tarafından talep edilen ayakkabılık modelleri, çocukların daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmeleri adına önemlidir.

Eğitimin daha kaliteli geçmesi, çocukların bakterilerden uzak bir ortamı soluması, okul öncesi eğitim kurumları için dikkat edilen kriterler arasındadır. Portmanto olarak kullanılan dolap, mevsime uygun montların, dış giyimlerin ve hırkaların, düzenli bir alanda muhafaza edilmesini sağlar.