Anaokulu Yatak ve Kampet

Okul öncesi eğitimde, çocukların uyku aralarında kullanacakları anaokulu yatak ve kampet kategorimiz ile hijyenik, güvenli bir uyku saati çocukları bekliyor. Kullanılacak anaokulu ekipmanlarını seçerken dikkat edilmesi gereken, kullanılacak ürünlerin çocukların sağlığına ne denli uygun olduğudur.

Kreş ve anaokulu eğitimlerinde çocukların oynayacakları oyun alanı kadar uyku alanlarında düzenli ve güvenli olması önemlidir. Ürünlerimiz arasında bulunan yataklarımızın ölçüleri, yerden yüksekliği ve tasarımıyla çocukların uyku alanı daha düzenli olacak. Kullanılan ürünler arasında yatak, çarşaf ve yastık kullanımında hijyenik olması adına ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Anaokulu ve kreşe ebeveynler tarafından teslim edilen çocukların, güvende olmaları ve evlerindeki gibi rahat uyumaları adına, kurumların bu güveni ebeveynlere sunması gerekir. Okula kaydettirecek ebeveynlerin en dikkat ettikleri ve gezmek istedikleri noktalar arasında uyku alanı vardır. Ailelerin gözü gibi baktıkları çocuklarını teslim edecekleri yerin hijyenik ve güvenilir olması önemlidir.

Anaokulu Yatak ve Kampet Ürünlerimiz

Ürünlerimiz arasında bulunan ahşap anaokulu yatak ve kampet oldukça portatif, sağlıklı ve rahat yapısıyla çocukların güvenle uyumasını sağlayacak. Genellikle öğlen uykusunu okulda geçiren çocuklar, en kaliteli saati uyuyarak geçirmeli ve enerji toplamalılardır. Kampet yatak; oldukça hafif, portatif ve Akay Eğitim Materyalleri üretimine aittir.

Yatak bölmesinin alt kısmında 8 mm plaka bulunmaktadır. Bu nedenle zeminle bağlantısını keser. Dilerseniz yedek ayakları kullanarak yükseltebilirsiniz. Anaokullarının tercih etme sebepleri arasında kolay toplanma ve istiflenme yapısına sahip olması bulunur. İhtiyaca göre yatak satışımızda mevcuttur. Toptan ve perakende alımlarda her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Alez ürünümüz ile okul öncesi çocukların muhtemel alt ıslatma durumlarında kolaylıkla çıkarılabilir ve yıkanabilir yapıya sahiptir. Yatağı koruma amaçlı olarak belirli yaş gruplarında kullanılması tavsiye edilir. Kampet yatağımız 22 dansite süngere sahiptir. Basınç ve sıcaklığa dayanıklı yapıdadır. Terletmez özelliği ile çocukların rahat bir uyku saati geçirmeleri sağlanır. Elyaflı yatak kumaşı ile kemik yapılarına uygun forma sahiptir.

Bu ürünler dışında yastık, yastık kılıfı ve çarşaf ürünlerimizle çocukların yatakları takım olarak hazır hale gelir. Uyuma alanları okul öncesi kurumların, ebeveynlere güven sağlamaları adına önemli bir ortak alandır. Kampetlerin yerden yüksekliği sağlanarak, zemin ile teması kesilebilir. Anaokulu ve kreş açmak adına ilgili şartlar gereği uyku alanları da diğer alanlar gibi denetlenir.

Neden Yatak ve Kampet

Çocuklar okul öncesi ve sonrası eğitim alarak gelişme süreçlerine katkı sağlarlar. Belirli yaşa kadar evinde zaman geçiren çocukların, kendi alanları dışında başka bir yere adapte olmaları zordur. Yeni bir yere alışmak, yemek yemek, oyun oynamak, arkadaşlık kurmak ve uyumak çocukların alışması adına zorlu süreçlerdir. Anaokulları, bu anlamda çocukların yabancılık çekmemesi, ebeveynlerin gözlerinin arkada kalmaması adına her ürünü detaylı ve kontrollü seçer. Anaokulları tarafından seçilen ürünlerimiz arasında, çocukların konforunun önemli olduğu anaokulu yatak ve kampet ürünleri yoğunluktadır.

Anaokulları ürünleri genellikle çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış, renkli ve portatif yapıdadır. Bunun nedeni kurumlardaki çocuk sayısı, alandan tasarruf ve şirin bir alan yaratmaktır. Bu anlamda yatak ve kampet çeşitlerimiz oldukça şirin, küçük ve çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Oyun evlerimiz, oyuncak ürünlerimiz, yemekhane ürünlerimiz ve uyku ürünlerimiz çocukların dikkatini çekecek yapıdadır.

Renkli ve yer kaplamayan yapısıyla, dilediğinizde depoya kaldırabileceğiniz, yeni kayıtlı çocuk sayısına göre dilediğinizde yatakhaneye ekleyebileceğiniz kadar hafif bir üründür. Portatif yapısıyla, oldukça dar alanlarda istiflenebilir. Birbirine geçmeli olarak toplu şekilde bir yere kaldırabilir, temizlik esnasında alandan tasarruf edebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1