Anaokulu Sandalyeleri

Okullarda kullanılacak materyaller çocuklara uygun olarak tasarlanmış olmalıdır. Kullanılacak maddelerin çocuk sağlığına zararlı olmaması dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Ürünlerimiz ve tüm oyuncaklarımız bu anlamda AB ve TSE standartlarına uygun, CE testinden geçmiş ürünlerdir.

Su bazlı ürünlerimizi de çocuk sağlığını tehdit etmemektedir. Kullanılan ürünlerde okul öncesi eğitim kurumları mobilyaları ve anaokulu sandalyesi önemlidir. Çocukların vakit geçirecekleri ortamı sevmeleri için, kurumunuzu ziyaret etiklerinden dikkat edecekleri en önemli şey masa ve anaokulu sandalyeleri olacaktır. Renkler, tasarımlar, oyuncaklar ve boyutlar kendine yakın bulması gereken materyallerdir.

Bu anlamda uzun vakitlerini kurumunuzda geçirmesi muhtemel olan çocukların, eğitim kurumundan çok ev ortamında vakit geçireceği izleniminin sağlanması gerekir. Tüm ürünlerin çocukları düşünerek bulunması, onların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Çocukların evde ve anaokulunda en çok sevdikleri materyaller kendi boyutlarına uygun renkli sandalyelerdir.

Sandalyeler; yemekhanede, bahçe, ev ve oyun alanında kullanabilecekleri dinlenme yeridir. Konforlu ve rahat olması, ulaşılabilir olması, güvenli olması elbette çocukların sevmeleri için önemli detaylardır. Özellikle aktivitelerde ve anaokulu gösterilerinde, diğer çocukların oturmaları için önemlidir.

Anaokulu Sandalye Ürünlerimiz

Birbirinden renkli, masalarla uyumlu, farklı tasarımlara sahip olan sandalye modellerimiz çocuklar tarafından çok beğeniliyor. Tek kişilik kullanım için ya da bank tipi çoklu kullanıma özel sandalyelerimiz; ahşap, plastik gibi ürünlerden üretilmiştir. Çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiş olan modellerimiz, anaokulu sandalyesi günlük temizliğe uygundur. Sandalyeler günlük temizlik yapılması gereken ürünler arasındadır.

Çocukların hijyenik bir ortamda vakit geçirmeleri için özellikle okul öncesi eğitim kurumları daha sık temizlik yaparlar. Bu işlemlerinde dayanıklı malzemeye sahip ürünlerimizde bozulma olmaz. Dayanıklı yapısı, renkli ve ilginç tasarımlarıyla kurumunuzu güzelleştirecek malzemeler arasındadır. Ahşap masalara uygun olarak kullanabileceğiniz ahşap anaokulu sandalyeleri hayvan figürlerinden oluşan modellere sahiptir.

Düz tasarım olarak da kullanılan ahşap sandalyeler oldukça sağlıklı. Ürünlerimiz; ahşap sandalye, plastik sandalye, ayçiçeği figürlü bank, ayıcık kontra, elips kontra, inci kontra, elma figürlü bank, kedi kontra, love kontra, mono sandalye modelleridir. Oyun alanı olarak evinizde ya da evinizin bahçesinde kullanacağınız şirin banklar ile çocuklarınızın arkadaşlarıyla birlikte sohbet etmesini sağlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı sandalyeleri, kurumlar dışında evinizin bahçesinde çocuğunuz için oluşturduğunuz oyun evinde de kullanılabilirsiniz. Çocukların olduğu her alanda onlara özel bir ürünün olması önemlidir. Çocuk odasında, doğum günü parti mekanlarında, evinizin bahçesinde, anaokulunda, kreşte ve daha birçok yerde kullanılması mümkündür.

Özellikle anaokulu kurumları okul öncesi eğitimlerde sıklıkla sandalye kullanır. Yemekhanede daha güvenli yemek yiyebilmeleri için, çocukların boyuna uygun masa ve sandalye kullanmaları önemlidir. Çocuklara yönelik tasarlanan her ürün boyutları küçük olarak üretilmiştir. Bu şekilde çocukların, bir yerlere yetişmesi için güvenliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunması önlenmiş olur.

Çocuk Sandalyeleri Nasıl Olmalı?

Çocuk sandalyeleri ve masaları takım olarak kullanılabilen uyumlu ürünlerdir. Rengarenk masalara uygun kullanılan ahşap anaokulu sandalyeleri çocukların renkli dünyası gibi cıvıl cıvıl görünüme sahip olur. Çocuk ürünlerinde özellikle sandalyeden düşmelerin önlenmesi adına, ufak boyutlarda ve çocukların ayaklarının yere değeceği şekilde üretilmesine dikkat edilir. Yaş gruplarına uygun bulunan sandalyeler, yürümeye başlayan çocukların kullanabileceği niteliktedir. Güvenli kolçak yapısı ile tutarak oturabilir.

Aynı zamanda banklar ile yerden tasarruf yaparak birden fazla çocuğun oturmasını sağlamanız mümkün. Okul öncesi eğitim kurumları özellikle çocukların fazla olduğu alanlardır. Sayısız materyal, ürün, oyuncak ve eğitici malzemelerin yer aldığı bu kurumlarda, seçilecek ürünlerin portatif, taşınabilir ve alandan tasarruf özellikli olmasına dikkat edilir.

1