Anaokulu Masaları

Anaokullarında kullanılan mobilyaların özel olması, çocukların özel olmasından kaynaklanır. Firmamız; özel olan çocuklarınıza özel olarak, her üretim aşamasını daha dikkatli, her malzemesini daha özenli seçiyor. Çocuklarınızın vakit geçirecekleri alan; onların yaşına, gelişimine, zevkine, hayallerine ortak olmalı. Aksi halde, okul dönemine hazırlanmak yerine daha büyük stresler yaşaması olağan hale gelebilir.

Ürünlerimizi üretirken; çocuk odaklı, uzman görüşlerinin yer aldığı, her malzemenin çocuk sağlığına uygun hesaplandığı, her ürünün belgeli ve standartlara uygun olması konusunda özenle çalışıyoruz. Anaokulu masalarımızın kullanım alanları; yemekhane, oyun alanı, bahçe, ev, çocuklara özel işletmeler ve çocuk kulüplerinde kullanılabilecek ürünlerdir. Özellikle etkinlik saatine uygun olarak tasarladığımız anaokulu masaları ile çocukların birbirlerini görmeleri ve karşılıklı görev tamamlaması yapması sağlanır.

Her model, renk ve fiyata bulacağınız masa ürünlerimiz arasında en ucuz anaokulu masaları bulmanız oldukça kolay. Kullanılacak alana ve amaca uygun olarak kullanacağınız masalarımız, çocuklar için özel boyutlarda üretilmiştir. Masalarımız ahşap ve plastikten üretilmiştir. Standartlara uygunluk olarak; AB ve TSE raporuna sahiptir. Masa ürünlerimiz dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin ortak özelliği CE ve EN-71 testlerinden başarıyla geçmiş olmasıdır. Aynı zamanda BPA, PVC ve FTLAT içermemektedir.

Anaokulu Masa Tasarımlarımız

Anaokulu ve kreşlere özel olarak tasarladığımız ürünlerimizi farklı alanlarda da ihtiyacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Çocuk parti evleri, işletmeler, oyun alanı olan işletmeler, alışveriş merkezleri çocuk eğlence merkezi, evinizin bahçesi, çocuk odası gibi çocuklara özel olarak oluşturulmuş alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ahşap malzemelerimiz yongalam malzeme ile üretildiğinden, böceklenme yapmıyor. Renkler su bazlı boya ile boyanmış olup, çocuk sağlığına zararlı madde içermez.

Anaokulu masa modellerimiz; plastik papatya masa, ahşap kare dekor masa, metal masa ayağı, metal teleskopik masa ayağı, eko ahşap kare masa, eko trapez masa, eko dikdörtgen ahşap masa, ahşap çeyrek yuvarlak masa, ithal ahşap doki masa, fasulye masa, metal ayaklı bazalı ahşap masa, eko ahşap dikdörtgen yemek masası, plastik dikdörtgen anaokulu masaları kontra ayaklı dikdörtgen masa, teleskopik ayaklı dikdörtgen masa, C masa, eko 4 parçalı daire masa, 3 parçalı U masa ve 4 parçalı amfi masa ürünlerimizden oluşur.

Bu ürünlerde etkinlik amaçlı kullanımda genellikle C ve U formatında masalar kullanılmaktadır. Yemekhane bölümünde kare ve dikdörtgen masaları tercih edebilirsiniz. Çocukların birlikte etkinliğe katılmaları adına daire formundaki masa modelleri, çocuklar tarafından beğenilmektedir. Fiyatları en ucuz anaokulu masaları olarak karşınıza çıkmaktadır.

Anaokulu Masa Kullanımının Önemi

Okul öncesi etkinliklerin yapılması, hazırlanma süreci, paylaşım ve iş birliği öğrenme adına anaokulu masası önemlidir. Kullanım amacına uygun olarak parçalı kullanılan anaokulu masaları işiniz bittiğinde kaldırabileceğiniz kadar portatif özelliklere sahiptir. Kullanılan ürünlerde çocukların konforu ilk sırada yer alır.

Masa ve sandalyeler ayrı olarak tercih edilebildiği gibi, set olarak da kullanılabilir. Oturma gruplarında bulunan masa modellerinden farklı, oturma gruplarına uygun olarak tasarlanmış olmasıdır. Kurumunuzun tarzını kombin yaparak belirlemeniz, renk seçeneklerinden yararlanmanız mümkün. Perakende alımlar için belirlediğimiz en uygun fiyatlar en ucuz anaokulu masaları olarak, anaokulu mobilya kategorimizde mevcuttur.

Toptan alımlarınızda çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmeye istinaden liste çıkartabilir ve özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende satılan ürünlerimizin uygun fiyatlı olması, kaliteden ödün verdiğimiz için değil, üst kalitede üretimi kendi fabrikamızda yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Kalite eğitimde olması gereken bir gerekliliktir. Biz bu hususta, siz eğitim kurumlarının kalitesine gölge düşürmeyecek, oyuncakları, setler, mobilyalar, materyaller ve ürünler sunmaya devam ediyoruz.

1 2 3 ... 5 >