Akıl ve Zeka Oyunları

Okul öncesi eğitim materyallerinin satışını yapan firmamız, eğitim materyalleri ve oyunları online ortamda da sizlere sunuyor ve erişim kolaylığı sağlıyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden ve onlarca ürünün bulunduğu site içerisinde indirimler, kampanyalar sizleri bekliyor. Siz de sitemize giriş yaparak onlarca akıl ve zeka oyunları seti içerisinden istediğinizi seçebilir, kolayca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Materyalleri ve akıl ve zeka oyunları kategorisini detaylı olarak inceleyebilir, oyunların işlevleri, fiyatları ve nasıl oynanır gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Zeka oyunları dışında eğitici oyuncaklar ve eğitim materyalleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Güvenli ödeme ve garanti iadesinin de olduğu site içerisindeki ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir, çocukların gelişimine katkı sağlayarak keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Okul Öncesi Akıl ve Zeka Oyunları

Okul öncesi eğitimine yönelik olarak tasarladığımız ve satışını yaptığımız akıl ve zeka oyunları çocukların gelişimini desteklemekte ve görsel hafızayı güçlendirmektedir. Küçük yaşlardan itibaren oyun oynamanın çocuklar açısından birçok faydası vardır.

Oyun oynayarak büyüyen çocuklar hem eğlenerek öğreniyor hem de beyin gelişimleri daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bu anlamda siz de sitemize giriş yaparak onlarca akıl ve zeka oyunları seti çeşitlerine ulaşabilir ve kolay bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kutulu akıl ve zeka oyunlarından büyük gruplarla oynanabilecek birçok oyun çeşidi sitemiz içerisinde sizlere sunulmaktadır. Oyun detaylarına, oyunun hangi yaş grupları için uygun olduğuna ve oyun fiyatlarına hazırlamış olduğumuz oyun görsellerinin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunların açıklaması ilgili oyunun sayfasında detaylı olarak sizlere sunulmuştur. Oyun detaylarının haricinde oyunun nasıl oynanacağı ile ilgili videolarda sitemiz içerisinde yer almaktadır. Oyunları tek tek inceleyebilir, videolara ulaşarak nasıl oynandığını öğrenebilir ve sonrasında siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişlerinizi vermek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir ve gerekli bilgilerin bulunduğu form doldurulduktan sonra üyeliğiniz oluşturulmaktadır. Sonrasında siteye giriş için e posta ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Siz de hemen üyeliğinizi aktif edin ve onlarca ürün arasından sipariş vererek indirimlerden yararlanın. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla keyifli vakit geçirmeniz için sizleri sitemize bekliyoruz.

Akıl ve Zeka Oyunları Ne İşe Yarar?

Sizlere sunmuş olduğumuz akıl ve zeka oyunlarının çocuklar açısından çok önemli faydaları bulunmaktadır. Özellikle küçük yaşlarda bu tarz oyunları oynayan ve eğitici materyaller ile hem eğlenip hem öğrenen çocuklar stratejik düşünme becerilerini geliştirmektedir.

Sitemiz içerisindeki oyunlar el ve göz koordinasyonu gelişiminden zeka gelişimine, akıl yürütme ve planlama yeteneğinden düşünme becerilerinin gelişimine kadar çocuklara birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Bunların yanı sıra çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan akıl ve zeka oyunları farklı kişi sayıları ile oynanmaktadır.

Çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanan zeka oyunları görsel hafıza dikkate alınarak oluşturulmuştur. Çocukların sağlıklarını korumaya yönelik olarak tasarlanan oyunlar içerisinde sağlığa zararlı madde barındırmaz. Bu yüzden site içerisinde bulunan akıl ve zeka oyunları seti kategorisindeki oyunları güvenle alabilir, çocuklarınızla veya yakınlarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Site içerisinde her ay yapılan indirim fırsatlarından yararlanabilir, indirimli şekilde materyallere 7/24 destek hizmeti ile güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Zeka oyunlarının yanı sıra resim, müzik, kodlama robotik ürünleri ve dış mekan, iç mekan oyun grupları ürünlerine ait onlarca eğitici materyale ve okul öncesi materyallere sitemiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Güvenli ödeme, 7/24 destek hizmeti, kaliteli kargolama ve ürünler için siz de sitemizi ziyaret edebilir, eğitici materyaller ve oyunlar arasından istediğinizi seçerek siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1 2 3 ... 5 >